The Newsroom
95/100 - 60×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

Jeff Daniels útočí na svou druhou Emmy

Jeff Daniels útočí na svou druhou Emmy

Poslední řada Sorkinova seriálu získala jen jednu nominaci a to za herecký výkon Jeffa Danielse v hlavní roli, který má šanci získat Emmy za The Newsroom už podruhé.

7 0
18.7.2015

Jeff Daniels byl za roli Willa McAvoye nominován za všechny tři řady. Za tu první si cennou sošku k překvapení mnohých navíc odnesl domů. Letos to ale bude mít v nabité konkurenci hodně těžké. Spolu s ním jsou v kategorii Nejlepší herec v dramatickém seriálu nominováni Bob Odenkirk (Better Call Saul), Kyle Chandler (Bloodline), Kevin Spacey (House of Cards), Jon Hamm (Mad Men) a Liev Schreiber (Ray Donovan).

Foto: HBO

67. ročník udílení nejprestižnějších televizních cen Emmy se bude konat 20. září 2015.

Diskuze /2

Lucifrid

Má srdcovka. :) Zasloužil by si ji, ale doufám, že vyhraje Hammík. Od té doby, co mám jako zvonění u budíku Newsroom, tak stávám s úsměvem :)

#2 makishek
webmaster
18.7.2015 | 14:26:49
makishek

#1 Lucifrid: souhlasím, měl by to vyhrát hamm, ale jeffovi bych to taky přála, už kvůli jeho řečnickému umu – děkovný projev by zase stál za to :D <3

26.7.2015 | 18:52:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama