The Newsroom O seriálu

O seriálu

O seriálu

Dramatický seriál HBO se zaměřuje na fiktivní zpravodajskou TV stanici, jejího moderátora, vedoucí produkce, ostatní pracovníky a jejich šéfa. Tento tým se společně vydává na donkichotskou misi: dělat kvalitní zpravodajství…

0 0
6.7.2012

HBO uvádí nový dramatický seriál, jehož autorem je Aaron Sorkin (The Social Network). Inteligentní, aktuální, vtipný a zábavný The Newsroom nahlíží do zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice ACN Network. Zaměřuje se na život před i za kamerou jejího sarkastického moderátora (Jeff Daniels), nové vedoucí produkce (Emily Mortimer), ostatních zaměstnanců (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Olivia Munn, Dev Patel) a jejich šéfa (Sam Waterston).

Zvládnutím hektického prvního společného dne, který vyvrcholí horkou zprávou o výbuchu vrtné plošiny BP v Mexickém zálivu, se tento tým vydává na upřímně míněnou donkichotskou misi – chtějí dělat kvalitní zpravodajství navzdory všem firemním, obchodním i svým vlastním potížím.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás