The Originals S Danielem Gillesem o The Originals a Saving Hope

S Danielem Gillesem o The Originals a Saving Hope

S Danielem Gillesem o The Originals a Saving Hope

Na stránkách CW vyšel nový rozhovor o Elijahově budoucnosti. Více se dozvíte uvnitř článku.


0 0
13.1.2014

V roce 2013 byl Daniel poměrně zaneprázdněný, a to se v nejbližší době pro novopečeného tatínka ani nezmění. Většina jeho fanoušků nemá tušení, že Daniel hraje také chirurga v kanadském seriálu „Saving Hope“, který byl obnoven i pro třetí sérii, a kde by chtěl Daniel pokračovat s natáčením.

Fanoušci Elijaha/Daniela se báli, že by to znamenalo méně Daniela jako Elijaha v The Originals. Daniel ale všechny ujistil, že můžou být v klidu a byl velmi vděčný, že ho oba týmy nechali pracovat pro dva seriály zároveň, takže jeho úžasný obličej budeme vídat i nadále.


Daniel nám také poskytl bližší nahlédnutí na jeho roli Joela. Vtipkoval o tom, že se Joel stává zkušenějším milovníkem. Vysvětlil, že může být jako „Mozart“ a jindy má obtíže, ale celkově jsou si celkem podobní.
Joel nedávno dostal práci šéfa chirurgie s mnoha odpovědnostmi a stresem. Ale nevěří, že jeho srdce je tu na správném místě. Daniel je přesvědčen, že nová pozice Joela dlouho bavit nebude – zkrátka nemůžete být tam, když máte srdce jinde…
Jeho skoro-přítelkyně se jmenuje Alex. Joel a Alex (Erica Durence) se vydali nedávno na výlet a zdálo se to být jako jednorázová záležitost a Daniel je velmi rád, že s ní Joel hned nehupsnul do postele.

Danielovi názory na tuto dvojici:

Je to trochu jako „jojo“ vztah. Skutečná touha jim na to, aby se dali dohromady nechybí. Někdy jsou rozkošní a někdy se dohání k šílenství. Jsem rád, že jsme se nehnali do něčeho neodvolatelného…

Gilles přiznává, že je natěšený na to, až uvidí více z Joelova osobního života v nadcházející nové řadě. Hrál Joela celé dvě řady a neviděl ani jeho byt, takže se rozhodně těší, až bude Joela vídat i mimo nemocnici. Joel je mu povahově dost podobný, takže hrát tuto roli shledává jako malou výzvu. Ale je to pro něj „pohodlné a hluboce emocionální“. A také se velmi těší na více milostného trojúhelníku Joel/Alex/Char­lie.

Když padla otázka na vztah Elijaha a Hayley, řekl, že je jako zakázané ovoce. Nemyslí si, že to tak má být, myslí si, že je to vlastně trošku … hrubé, že mezi nimi něco je, není z tohoto vztahu příliš nadšený. Myslí si, že je to trochu zklamání pro fanoušky, kteří doufali, že se seriál nebude zabývat žádnými milostnými trojúhelníky.

Daniel mluví o trojúhelníku Elijah/Hayley/Klau­s:

Myslím si, že lidé, kteří na tento seriál začali koukat doufali, že by tu nemusel být žádný milostný trojúhelník. Naneštěstí je to už takovým zvykem…

Když mluvil o vztahu mezi Elijahem a Klausem, tak také nebyl příliš nadšený. Myslí si, že Elijah je nemocný a dementní , když slibuje Klausovi věrnost po tom všem, co se událo. Také zmínil, že Klaus nedělá nic proto, aby si zasloužil takovou věrnost. Dosahuje toho, že se Elijah cítí špatně, protože mu záleží na rodině/Klausovi. Elijah má silnou potřebu se k němu plně vrátit, ale Klause nijak nezajímá Elijahova pohoda.

Myslí si, že by Elijah byl odstrčen příliš daleko? Doufá, že se Elijah vzchopí, ale zdá se, že pokaždé je to stejné a návrat velmi rychlý. Říká, že: „Má amnézii, ze dne na den, ohledně všech těchto zrad.“

Diskuze /6

tom99

Tak to z textu vyplývá, že Daniel zřejmě moc není nadšený z toho, jakým směrem se seriál ubývá :-) Málokdy herec řekne kritiku na seriál, ve kterém hraje. Většinou to každý vychvaluje do nebes a používá samé superlativy… :-)

#4 zlatodeni
webmaster
13.1.2014 | 11:49:31
VampKošilka

Plecka už vystrkuje růžky. Z nějakého trojúhelníku Elijah&Hayley&Klaus má pravdu..nadšená opravdu nejsem. Ale ze vztahu Hayley a Elijaha jsem co nadšená, štastná jak to nejvíce jde! AMAZING! Měli by to nechat u toho a ne dělat trojúhelník alá TVD…to jsem právě myslela, že se nám vyhne.

13.1.2014 | 13:32:44
anndy

no nevím jestli půjde o klasický trojúhelník, jako v tvd. Protože Hayley a Elijah mezi sebou asi něco mají. Ale Klaus chce jen potomka, moc, kontrolu… a na nějaké milostné pletky nemá čas :-D a už vůbec ne s Hayley. On je spíš na blondýny .-)

13.1.2014 | 14:19:12
zlatodeni

#1 tom99: Danielova kritika a celý pohled na seriál mě překvapili … Máš pravdu – většina herců vytahuje svou roli do výšin toho nejlepšího, co je. Ale Gilles shazuje většinu pokusů o romanci mezi ‚trojůhelníkem‘ … Mě osobně vztah Haylijah vyhovuje a přijde mi zajímavý. Kdyby se do toho zase nevložily slavné ‚upíří‘ trojúhelníky byla bych nadšená :)

webmaster
13.1.2014 | 17:59:41
Emika

nevím jestli jde o klasický trojúhelník, Klaus nevypadá že by o Hayley jevil větší zájem, kdyby nebyla s ním neotěhotněla, prostě je jenom jednorázovka … na druhou stranu i když mezi nimi není žádný romantický vztah, mi nepřijde úplně ok ani vztah Elijah/Hayley, možná jsem moc prudérní, ale chodit s holkou, která čeká dítě mého bratra? to mi přijde ujetý…

14.1.2014 | 1:32:35
Crazy_Girl_125

Mne osobne sa vzťah medzi Elijahom a Hayley páči … Je to dosť napínavé vidieť, ako sa ich vzťah ďalej bude vyvýjať :)

14.1.2014 | 7:19:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
283 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás