The Originals
94/100 - 360×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Monique Deveraux

Monique Deveraux

Čarodějka, která byla vzkříšena.

Sezóny 1
2013 - 2014

Monique Deveraux je mladá zesnulá čarodějka, která byla přivedena zpět mezi živé. Ještě před oživením žila život čarodějky města New Orleans, která se měla stát obětí sklizně, jež se u čarodějek pravidelně opakuje a stala se jakousi tradicí či rituálem. Tak se i stalo a o několik let později byla za pomoci své tety Sophie konečně oživena.

Monique se stane jedním z hlavních padouchů první série a hlavním představitelům několikrát zatopí. Díky zmrtvýchvstání nabila značné množství síly, které využívá ve svůj prospěch. Nejvíce si však kvůli ní protrpěla její teta, která ji zachránila.


Monique Deveraux je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Monique byla fakt mrcha, Sophie ji chtěla pomoct a ona se ji odvděčila že ji zabila a vubec si z toho nic nedělala a ještě potom obětovat dítě to bylo fakt hanebne a nakonec dostala co si zasloužila.

15.12.2019 | 19:16:40
Dark Angel

Such a bitch! Neskutočne otravná…

20.4.2017 | 18:08:37

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama