True Detective (Temný případ) Ani Bezzerides

Ani Bezzerides

Ani Bezzerides

Šerifka z pochybné rodiny, která také zapříčinila to, proč Ani ve skutečném světě dopadla tak na tvrdo. A moc nepomáhá ani to, když se vedle svých osobních problémů nyní stává i pěšákem ve vyšetřování vraždy.

Sezóny 1
2015 - 2015

Ani Bezzerides je nekompromisní šerifka, jejíž nedostatečná výchova ji dovedla ke gamblerství a alkoholismu. Svými neortodoxními postoji se Ani často staví pro policejnímu systému.

FOTO: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ani je svéráz, což mi nevadilo, ale ba naopak, jsem to uvítala. Život neměla vůbec jednoduchý, proto jsem mile překvapena, že se nestala i feťačkou. Přišlo mi, že i ona tak trochu Raye dokáže usměrnit v jeho výbušné povaze. Ale to je jenom můj dojem. Jsem ráda, že se nakonec rozhodla odjet a pomoci a vše uvést na pravou míru, i když byla v ohrožení života. A taky, když Ray nemohl splnit to, co jí slíbil. Nic nikdy nevzdala.

13.1.2021 | 1:30:18
Kothy

Dobre to umi s nozem :)

27.7.2015 | 22:51:22
Bastinor

Drsná, ale špatná není, jen mě zatím moc neoslovila.

24.6.2015 | 0:30:28

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Reklama

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás