True Detective (Temný případ)
94/100 - 373×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

Frank Semyon

Frank Semyon

Tvrdý podnikatel, který si svou pozici ve městě Vinci vybojoval cestou legální i nezákonnou. Jak se ale Frank asi zachová, když se jeho podnikání začne hroutit a on je najednou zahnán do kouta?

Sezóny 1
2015 - 2015

Frank Semyon je podnikatel, který se neštítí nezákonných praktik. Když se ovšem rozhodne, že se vydá cestou legálního obchodu, je zavražděn jeho obchodní partner a Frank se opět ocitá na scestí. Tentokrát chce ale zjistit, kdo za vraždou stojí.

FOTO: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Takový neutrál pro mě. Na jednu stranu mi na něm něco vadilo (když pominu nezákonné praktiky), ale na druhou stranu mi byl zase sympatický, obzvlášť, když pomáhal Rayovi. Takový hodně chladnokrevný, ale to je jenom můj dojem. A i když je pro mě takový neutrál, tak jsem byla strašně ráda, že Rayovi pomohl a dá se říci, že i jiným, což u mě získal nějaké ty plusové body navíc.

13.1.2021 | 1:29:39
Golradir

Skvělá postava ztvárněná skvělý hercem, ale dějová linka kolem něj mě moc nebrala…

23.1.2018 | 22:02:00
Red Viper

Zatím jedno z největších překvapení seriálu :)

3.8.2015 | 10:29:22
Kothy

Drsny mafian.

27.7.2015 | 22:50:44
Lefty

Věřím mu každý slovo, když hraje gangstera…ikdyž Vince všichni máme za komika!!!

22.7.2015 | 23:48:18
Bastinor

Má dost nepříjemný výraz a dost bych mu věřil, kdyby on byl v tom nejvíce namočený, ale jede ve velkém byznysu a tam jsou všichni prohnilí, v 2. temném případu je to ale určitě nejzajímavější charakter (zatím).

24.6.2015 | 0:27:43

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama