True Detective (Temný případ) Paul Woodrugh

Paul Woodrugh

Paul Woodrugh

Mladý válečný veterán, který po temných zážitcích za oceánem stále hledá sám sebe. I on se však připlete do machinace vyšetřování záhadné vraždy v industriálním městě Vinci, o teré vůbec nestál.

Sezóny 1
2015 - 2015

Paul Woodrugh je teprve osmadvacetiletý válečný veterán, který v životě viděl už dost zvěrstev a násilí. Teď pracuje u policie jako motocyklová dálniční hlídka a jako první objeví zrůdný nález, který odstartuje vleklé vyšetřování.

FOTO: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Byl to sympaťák, a i to, že když zjistil, že jeho přítelkyně je těhotná, tak ji neopustil, chtěl si ji vzít a snažil se ochránit ji i nenarozené dítě. Nevzdal to, i když mohl. I když se mu to nevyplatilo, tak místo útěku s těhotnou přítelkyni, ji zabezpečil, aby jí a nenarozenému dítěti se nic nestalo a dál hrál svou roli v přestrojení, což se mu nevyplatilo. Ale díky tomu se dali věci do pohybu. Ale i když to byl i fešák, tak na něj moc velký názor nemám. Byl pro mě takový velký neutrál.

13.1.2021 | 1:30:52
Pouty

Škoda…

3.8.2015 | 19:55:03
Kothy

Ma svoje problemy.

27.7.2015 | 22:51:45
Romix01

Kde jsi nechal vlasy Time Rigginsi? :D

29.6.2015 | 23:39:43
Bastinor

Zatím nevím, co si mám o něm pořádně myslet, nejméně mi do toho všeho zapadá

24.6.2015 | 0:20:25

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Reklama

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás