True Detective (Temný případ)
93/100 - 375×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

Paul Woodrugh

Paul Woodrugh

Mladý válečný veterán, který po temných zážitcích za oceánem stále hledá sám sebe. I on se však připlete do machinace vyšetřování záhadné vraždy v industriálním městě Vinci, o teré vůbec nestál.

Sezóny 1
2015 - 2015

Paul Woodrugh je teprve osmadvacetiletý válečný veterán, který v životě viděl už dost zvěrstev a násilí. Teď pracuje u policie jako motocyklová dálniční hlídka a jako první objeví zrůdný nález, který odstartuje vleklé vyšetřování.

FOTO: HBO

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Byl to sympaťák, a i to, že když zjistil, že jeho přítelkyně je těhotná, tak ji neopustil, chtěl si ji vzít a snažil se ochránit ji i nenarozené dítě. Nevzdal to, i když mohl. I když se mu to nevyplatilo, tak místo útěku s těhotnou přítelkyni, ji zabezpečil, aby jí a nenarozenému dítěti se nic nestalo a dál hrál svou roli v přestrojení, což se mu nevyplatilo. Ale díky tomu se dali věci do pohybu. Ale i když to byl i fešák, tak na něj moc velký názor nemám. Byl pro mě takový velký neutrál.

13.1.2021 | 1:30:52
Pouty

Škoda…

3.8.2015 | 19:55:03
Kothy

Ma svoje problemy.

27.7.2015 | 22:51:45
Romix01

Kde jsi nechal vlasy Time Rigginsi? :D

29.6.2015 | 23:39:43
Bastinor

Zatím nevím, co si mám o něm pořádně myslet, nejméně mi do toho všeho zapadá

24.6.2015 | 0:20:25

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Nejlepší postavy

Reklama

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama