True Detective (Temný případ)
94/100 - 373×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

Wayne Hays

Wayne Hays

V roce 1980 vyšetřoval zmizení dvou malých dětí. V devadesátých letech byl nepřístupný a tvrďácký detektiv Wayne Hays postaven mimo službu poté, co v případu došlo k nečekanému zlomu. V roce 2015 Hays vzpomíná na svůj pracovní i soukromý život, který mu zcela změnil starý temný případ, který stále vyvolává spoustu otazníků.

Sezóny 1
2019 - 2019

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tak tento chlapík mi byl nejvíce sympatický ze všech postav ze všech tří řad. Bylo mi ho líto, jak stářím trpěl nemocí a ztrácel paměť. Občas, když se ztratil a volal to synovi bylo to na jednu stranu komické, ale přesto mi ho bylo líto, že jsem měla chuť do děje se nachomýtnout, pomoci mu a zase se vrátit domů. Měl své chyby, obzvlášť, když se případ znovu otevřel a on už byl ženatý a měl děti. Tam se to hodně projevilo, jaký má záporné vlastnosti, ale na jednu stranu mi to nevadilo, i když nic hezkého to nebylo.

13.1.2021 | 1:31:40
Kothy

Dobry detektiv.

30.6.2020 | 14:21:23

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama