The Vampire Diaries (Upíří deníky) Katerina Petrova

Katerina Petrova

Katerina Petrova

Upírka, jež svedla oba bratry Salvatory, kteří ji bezmezně milovali.

Sezóny 5
2009 - 2014

Katherine, ve skutečnosti Katerina Petrova, se narodila v roce 1475. Měla nemanželské dítě s neznámým mužem, a proto bylo dítě Katherine odebráno. V Anglii poznala šlechtice Klause, který ji vítal na svém dvoře. Sám ji chtěl ale zabít, aby tak mohl zlomit kletbu, uvolnit svou vlkodlačí část a stát se hybridem.

Katherine jeho úmysly odhalila, ukradla měsíční kámen a nechala se od upírky Rose-Marie proměnit v upírku, aby pro Klause už byla bezcenná. Katherine je dvojnice Eleny Gilbert, obě jsou ale pouze „kopie“ Tatie. Krev dvojnice umožňuje zlomit Klausovu kletbu a proměnit vlkodlaky v hybridy.


Klaus vyvraždil celou rodinu Katherine jako pomstu za to, že se proměnila v upírku a už ji nemůže použít ke zlomení kletby. Přesto ji nikdy nepřestal hledat, a proto se Katherine všude po světě schovávala, až narazila se svou služebnou Emily Bennett v Mystic Falls v roce 1864. Zde poznala bratry Salvatory, kteří se do ní zamilovali a ona si jejich lásku velice užívala. Byla naráz s oběma, oba ovlivňovala a oběma dávala pít svou krev. Nakonec, když byli zabiti svým otcem, StefanDamon dokončili proměnu v upíry.

Katherine dala Georgi Lockwoodovi Měsíční kámen za to, že ji pustí z kostela, kde budou všichni upíři v Mystic Falls upáleni. Zatímco Pearl Zhu a ostatní zůstávají v kostele, Katherine utíká na svobodu, zatímco si Stefan, Damon a hlavně pronásledovatel Klaus myslí, že je mrtvá. Později je všem ale odhaleno, protože všichni upíři v hrobce přežili díky kouzlu Emilly Bennett. Damon, který s ní uzavřel dohodu, a celou dobu věděl, že Katherine je naživu, se v roce 2010 do hrobky vydává, ale Katherine tu není. Ta běhá po světě volná už 147 let a na Damona si ani nevzpomněla.

Katerina Petrova je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ninadobrevforever

Nejlepší mrcha :D Další ⇒ Srdcovka

25.2.2017 | 9:17:54
Bymyself

Moje nejoblíbenější postava celýho seriálu. To jak Nina umí hrát víc charakterů naráz je prostě úžasný, a Kat je z nich prostě nejlepší! :) Jsem moc ráda, že se ve finále taky objeví. ♥

20.2.2017 | 20:31:30
♥PLL,TVD,TW♥

Z počátku jsem měla raději Elenu, ale teď je Katerina skvělá"´!

27.11.2016 | 15:28:04
Burkhardt

prvotřídní mrcha

6.11.2016 | 21:21:36
Michaela.la

<3 … Ty vzpomínky, ty mě vždycky vzaly úplně za srdce. Třeba ta, jak tam opouštěla Stefana, jak ležel na zemi a ona vzpomínala na její polibek s ním. Hrozně jsem si přála, aby ji Stefan pochopil a byli spolu. Škoda :/ Rozhodně nezapomenutelná postava narozdíl od Eleny. To má Nina můj obdiv :D Dokázala ztvárnit moji nejvíc oblíbenou postavu a moji nejvíc nenáviděnou postavu najednou :D

26.7.2016 | 21:40:18
PájaKoubíková

Svým způsobem jsem jí měla ráda a nesnášela zároveň. Dokázala neuvěřitelným způsobem zamíchat celým dějem. Když ti „zlí“ umírají, tak nebrečím, ale u Katherine se „pár“ slz objevilo.

2.7.2016 | 19:34:01
Elethrine

Katherine byla jedna z mých nejoblíbenějších postav :3 svá, sobecká a prostě skvělá ♥ ale v 5. sérii 12. díle si to totálně pos..la :D :D když zlomila Damonovi srdce, svou oblíbenkyni jsem měla chuť zabít

2.6.2016 | 17:29:04
Moooos

Měla jsem ji ráda… Ale bohužel umřela.

17.5.2016 | 17:03:48
Lermaniac

Nesnáším tuhle postavu!

18.4.2016 | 16:33:07
Jane O'brien

Nina skvele sehrala katherine :D nelepsi zenska postava po caroline :D je to mrcha ale je videt ze ma i city :D ( hlavne vuci stefanovi kterej to zjremne nevidi nebo to videt nechce ) . Hrozne mi chybi :)

27.1.2016 | 0:29:02

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás