Vikings (Vikingové) Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Datum premiéry druhé řady oficiálně oznámeno!

Tak jsme se konečně dočkali. Premiéry se dočkáme ve čtvrtek 27. února 2014 (u nás pátek 28. února 2014). Více informací v článku.


2 0
21.12.2013

Premiéra druhé řady byla dlouho utajována, prvně jsme věděli, že se jí dočkáme v první čtvrtině roku 2014. Poté jsme se dočkali oznámení, že premiéra bude v únoru a až dnes jsme se konečně dozvěděli, že se druhé řady Vikingů dočkáme právě 27. února.

Tvůrci se rozhodli rozproudit své fanoušky, proto jim zadali úkol: pokud bude mít „Raid to Reveal“ na Instagramu 900 líbí se mi, na Twitteru 900 retweetů a na Facebooku 900 sdílení, tak nám všem tvůrci oznámí premiéru druhé řady. Fanoušci nezaváhali a ihned se pustili do všech úkolů, které měli rychle za sebou, proto již známe premiéru, která je oficiálně potvrzena.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás