Vikings (Vikingové) Popis dalších čtyř epizod

Popis dalších čtyř epizod

Popis dalších čtyř epizod

Na internetu se objevily oficiální popisy prvních pěti epizod (o první jsme vám dali vědět). Pokud se tedy nebojíte menších spoilerů, přečtěte si následující článek.


1 0
31.1.2014

Oficiální data epizod jsou neznámá, je ale velmi pravděpodobné, že budou každý týden ve stejný den jako první epizoda druhé řady (ze čtvrtka na pátek).

2. Invasion

Český název: Invaze


Nové přepadení Anglie.

3. Treachery

Český název: Zrada

Král Ecbert čelí zcela novému nepříteli. Ragnarův útok má ovládnout celý Západ. Jarl Borg má své vlastní plány s budoucností Kattegatu.

4. Eye for an Eye

Český název: Oko za oko

Ragnar se setká s králem Ecbertem, aby se dohodli na kompromisu. Jarl Borg vládne Kattegatu železnou pěstí. Rollo musí být pánem Ragnarových lidí, zatímco je Ragnar na jednání s králem Ecbertem.

5. Answers in Blood

Český název: Odpovědi v krvi

Lagertha a Ragnar se znovu dají dohromady. Aslaug musí čelit proroctví. Athelstan se snaží zjistit, jak je na tom se svou vírou. Bjorn musí znovu učinit rozhodnutí.

Diskuze /1

tera.lou

Jé, super :D

1.2.2014 | 18:06:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pátá série Vikings

Co všechno víme o páté sérii?

Co všechno víme o páté sérii?

Ihned po skončení čtvrté série se začaly objevovat otázky týkající se páté řady. Pojďte se podívat na to, co všechno zatím víme o pokračování, kterého se dočkáme ještě letos.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás