Vikings (Vikingové) Představení Ragnara Lothbroka ve druhé sérii

Představení Ragnara Lothbroka ve druhé sérii

Představení Ragnara Lothbroka ve druhé sérii

Bylo vydáno velmi zajímavé dvouminutové video, kde hlavní herec Travis Fimmel, představitel Ragnara Lothbroka, mluví o své postavě a dění ve druhé sérii. Video obsahuje mnoho nových záběrů, proto si toto video nenechejte ujít!

3 0
15.2.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

dovahkin1135

nechápem čo mu spravila Lagertha len potratila dieťa to neznamená že nemohli mať ďalšie on radšej ma decko s Aslaug len zato že mu povedal veštec že bude mať veľa synov .. no ale to je jedno teraz … len keď povedal že " neopustí to čo mu spravila Lagertha" tak opäť sa pýtam čo mu spravila? keď on jej ublížil v podstate, ona nemohla ani zato že potratila ani zato že zomrela Gyda či ja som totálne mimo diana teraz neviem -.-

#2 Akul #4 NiennaTasart
15.2.2014 | 17:15:33
Akul

#1 dovahkin1135: Po tvém komentáři jsem zmatenější ještě víc. :-D

#3 dovahkin1135
15.2.2014 | 23:02:48
dovahkin1135

#2 Akul: :D ja som zmätený z toho čo sa tam medzi nimi udialo trocha mi to nesedí k tomu čo teraz povedal v tomto videu .. už nech to vidím konečne :)

15.2.2014 | 23:35:59
NiennaTasart

#1 dovahkin1135: Taky mě to napadlo. Třeba mu něco udělá na začátku druhé série a pak to budou řešit…

16.2.2014 | 18:29:15
swys

Já bych řekl že mu hodně záleželo na budoucím synovi a když Lagertha potratila tak to to hodně naštvalo ikdyž za to nemohla

17.2.2014 | 21:10:34
pidule

někde tu jsou nástřely co se ve kterym dílu stane a bude to asi kvuli tomu, že ho opustí? měla by být novym jarlem, ale taky ho mohla opustit až na základě toho, že čeká dítě s Auslaug…asi si budeme muset počkat :D

20.2.2014 | 8:50:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v nejnovější upoutávce

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás