The Walking Dead (Živí mrtví) Natáčení osmé řady je opět v plném proudu

Natáčení osmé řady je opět v plném proudu

Natáčení osmé řady je opět v plném proudu

Natáčení nadcházející série The Walking Dead bylo pozastaveno kvůli smrti kaskadéra Johna Berneckera. Jak ale herečka Pollyanna McIntosh (Jadis) prozradila na svém Instagramu, štáb se opět pouští do natáčení.


18 0
19.7.2017

As I prepare to work again tomorrow I'm again thinking of John's friends and family and of John. My heart goes out to you all and to the rest of your set family and families who've known John and his art.

Příspěvek sdílený Pollyanna McIntosh (@pollyannamcin­tosh), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–07–17T00:17:44+0­0:00“>Čec 16, 2017 v 5:17 PDT</time>

Diskuze /1

loki18cz

RIP :(

19.7.2017 | 23:42:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás