The Walking Dead (Živí mrtví) Carl Grimes

Carl Grimes

Carl Grimes

Mladý a plachý syn Ricka a Lori Grimesových, z kterého se stává rozhodný mladý kluk.

Sezóny 8
2010 - 2018

Carl je hodný chlapec. Je velmi inteligentní, ale v tomto novém světě se pořád nedokáže, svou dětskou logikou, srovnat se všemi věcmi, které se staly.

Během započetí apokalypsy se Carl vypravil se svou matkou Lori společně s Shanem do Atlanty, kde má být centrum pro zdravé lidi. Nestane se tak, a tak se usadí na místě kousek u Atlanty, kde se dávají dohromady s novou skupinou přeživších. Cestou mu Shane řekne, že jeho otec v nemocnici zemřel.


Carl se po apokalypse velmi sblížil s Shanem, který se mu stal mužským vzorem. Jeho nejlepší kamarádkou je Sophia, Carolina dcera. Carl se stává ale často svědkem šokujícího násilí a musí se se spoustou lidí, které má rád, navždy rozloučit.

Carl je na začátku seriálu plachý mladý chlapec, z kterého se ale postupem času stává rozhodný mladý muž. Rick jej naučí střílet z pistole, aby se Carl dokázal ochránit, ale sám Rick z toho nemá radost. I když je Carl rád, že jeho otec v nemocnici přežil, tak si i tak stále k sobě hledají tu správnou cestu, protože si Carl začal více rozumět se Shanem.

Carl Grimes je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Messpeerless

Miluju jeho vývoj postavy, v 6. sérii byl úžasný! A Chandler je super herec <3 Daryl a Carl jsou dvě nejlepší postavy, nemám prostě co dodat.

12.9.2016 | 21:54:57
Quintus Dias

Někdy mě překvapí, že vyplodí něco rozumnýho, ale nemám ho rád. Jakožto hlavní dětská postava je jeho vývoj pochopitelně složitý, nicméně, nemám ho rád, někdy ho proklínám a přeju mu, aby ho nějakej chodec rafnul do řiti.

22.8.2016 | 21:01:00
Marilee

V 1. až 2. sérií to byl rozmazlenej fracek a strašně ráda jsem si z něho dělala srandu. Ne, že bych ho nesnášela, ale on byl takovej můj terč posměchu – dá se říct. Všichni si stěžují, že zavinil Dalevu smrt, ale podle mě si za ni může Dale sám!!! Kdyby na tu louku nešel, tak by žádnýho chodce/walkera/mrtvá­ka (říkejte si tomu jak chcete :) NEPOTKAL!!! Ve 3. sérií už neříkal nic moc na, co by se dalo tak něják reagovat a začala jsem ho mít docela ráda a když na mě vybafnul ve 4. sérií tak mě to dostalo!!! Od 4. a 5. série je to moje nejoblíbenější postava vždycky mě dokáže pořádně na***t, když v episodě není!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! <3 <3 <3

16.8.2016 | 10:21:38
Kadliik

Je TOP!!!!!!! :3

3.8.2016 | 13:11:10
TerryNa

I Love Chandler Riggs !!! <3 <3

1.8.2016 | 18:45:31
Carl<3

Carl je boží!!!!! Je to NEJ NEJLEPŠÍ moje postava a snad tam ani jiná neni ! <3 Carl je prostě nejlepší a ještě ke všemu jak se v páté a šesté sérii stará o Judith…prostě je nejlepší <3 ať si každý říká co chce !!

1.8.2016 | 17:12:04
Dawe Grimes

Na mě carl působí moc dobrým dojmem ano zavinil dalovu smrt ale zase ve třetí řadě se zachoval moc pěkně když přinesl ty obvazy pro heršla myslím že je to jedna z nejlepších postav možná to bude i tím že si jsme věkově podobní ale myslím si že by ho diváci neměli odsuzovat za to co udělal a spíše sledovat jeho další kroky.

30.4.2016 | 13:16:17
hoolio88

V první a druhý sérii to byl rozmazlenej fracek, co furt běhal od mámy k tátovi nebo k Shaneovi. Co mu vyčítám nejvíc, to byla Daleova smrt. V podstatě ji nepřímo zavinil… Ve třetí sérii byl docela v pohodě, naučil se dobře střílet a pro skupinu byl v tomhletom hodně platnej. A to, jak se zachoval, když mu umřela máma, bylo statečný. Bohužel ke konci řady se choval zase jako spratek… Čtvrtá série, tam mě neskutečně s*al tim, jak se vymezoval vůči tátovi, kterej pro něj chtěl za danejch podmínek vytvořit aspoň trochu normální dětství. A i když nakonec se ukázalo, že se v tomhle Rick pletl, nějakej vděk z jeho strany by nebyl na škodu. Od pátý řady je ok a nevadí mi, ale mezi moje oblíbence nikdy patřit nebude…

20.4.2016 | 15:53:26
hejtaurka

U mě prostě čas nefunguje. Právě naopak. Nesnáším ho čím dál víc :D

13.4.2016 | 16:52:58
Páča

Jedna z nejlepších postav. Ze začátku to byl rozmazlený spratek, ale postupem času se z něj stal nehorázný frajer ;)

4.4.2016 | 19:35:36

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás