The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Maggie Greene

Maggie Greene

Nejstarší Hershelova dcera, která je krásná, ale horkokrevná.

Sezóny 10
2011 - 2022

Maggie je nejstarší dcerou farmáře Hershela a jeho první manželky Josephine, která zemřela, když byla Maggie ještě malá. Hershel si proto vzal další manželku, Annette, kterou si Maggie zamilovala.

Od mala žije na Hershelově farmě, vystudovala střední školu a nějakou dobu chodila i na vysokou školu. Jakožto nejstarší Hershelův potomek musela pracovat na poli, aby jednou jeho majetek a dědictví převzala. Po vypuknutí apokalypsy členové její rodiny kolem ní umírali. Opět přišla o matku, ale také o nevlastního bratra Shawna.


Po nějaké době strávené na farmě během apokalypsy se seznámí s členy Rickovy skupiny, která na farmu narazila při hledání ztracené Sophie. Zde se Maggie spřátelí hlavně s Glennem, se kterým nakonec začne chodit.

Maggie je rozumná, chytrá a krásná, ale zároveň divoká a horkokrevná. Když se jí něco nelíbí, tak to dá jasně najevo. Jako její otec, tak i ona svou rodinu miluje nadevše, proto se hlavně upne na Glenna, kterého již považuje za člena rodiny. Často chodí do města pro zásoby, které její farma potřebuje.

Maggie Greene je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Quintus Dias

Krásná, rozumná, občas mě sere, ale jen výjimečně.

22.8.2016 | 21:07:53
mrs_adriane

Mne sa ona ako postava nepáči. Nevidím na nej nič zaujímavé :/

19.8.2016 | 18:37:02
Czert82

Jako postava trošku nuda, ale vždy se na ní rád kouknu. Krásná ženská.

22.5.2016 | 11:04:54
Lilu

Je mi totálně nesympatická, tak moc, že by mi fakt nevadilo, kdyby Negan rozbil kebuli ji (i když to podle všeho fakt žena nebude). Stejně tak je mi právě protivný už i Glenn, toho docela škoda.

7.4.2016 | 19:09:18
vaclavhajzer

nesympaticka,pa­teticka,ohole­na a večne otravna

7.4.2016 | 14:44:03
Rust Cohle

Nemohu si pomoci, ale postava Maggie (koneckonců i Glenna) je v posledních 2 řadách na odstřel. Má málo prostoru a když už se na ni dostane v jednom z „odpadních dílů“, který by se dali zařadit do kategorie fillerů, tak nedokáže ničím diváka zaujmout. Často přehrávanej výraz drsňačky zkrátka unaví.

26.3.2016 | 18:43:35
KosSs

Sexy :)

14.3.2016 | 20:10:36
SvobiCz

Maggie je dobrá, asi nejlepší holka z TWD. Příjde mi silnější než většina chlapů, to samé Michonne. Ona drží Glenna a Glenn ji.

13.3.2016 | 18:49:23
HonZoRRo008_

Úžasná postava! Čím dál tím lepší. 100%

7.3.2016 | 11:25:45
Kalam

Ve srovnání s její komiksovou verzí je toto fakt kočanda…

1.3.2016 | 22:07:32

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama