WandaVision
88/100 - 146×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Kat Dennings je vždy otevřená návratu, a to i do spin-offu s Jimmym Woo

Kat Dennings je vždy otevřená návratu, a to i do spin-offu s Jimmym Woo

Kat Dennings patří mezi specifické herečky s výrazným hlasem i vzhledem, v prvních dvou dílech Thora si dokázala naklonit fanoušky na svou stranu, následně ale byla z Ragnaroku vynechána a jinak tomu nebude ani u čtvrtého dílu. Herečka by se i tak do MCU ráda vrátila.

27 1
23.8.2021

Herečka Kat Dennings si po dlouhých osmi letech čekání opět zopakovala roli Darcy Lewis. Naposledy se totiž ukázala ve snímku Thor: Temný svět, který měl premiéru už v roce 2013, utíká to. Když se jí studio Disney po tolika letech opět ozvalo, zpočátku jen věděla, že se její postava vrátí. Až o pár měsíců později zjistila, že to má být v seriálu WandaVision.

Herečka má se studiem velice dobré vztahy a je tak ochotná se kdykoliv vrátit, pakliže Disney bude stát o její služby. Bohužel v minulých letech se to studiu moc nehodilo do krámu. A co si budeme povídat, postavě nepřišel úplně na chuť ani Taika Waititi, který ji vynechal z filmu Thor: Ragnarok. A i když čtvrtý Thorův film nesoucí název Love and Thunder by se měl z větší části než ten předchozí odehrávat na Zemi, tak ani tam Darcy nečekejme.


(A jak asi dopadl začínající vztah se stážistou Ianem Boothbym? Foto: Disney)

Fanoušci v to skrytě doufali, ale herečka sama potvrdila, že ve snímku nebude. Zřejmě ani tentokrát se Waititimu do filmu nehodila. Kat ale stále doufá, že její postava bude někdy v budoucnu využita. Seriál WandaVision sice druhou řadu nejspíše nedostane, stále je tu ale prostor pro další projekty. Jedním z nich je potenciální spin-off s Jimmym Woo.

Právě Jimmy a Darcy tvořili naprosto dokonalé duo. Fanoušci tak zbourali celý internet, když v komentářích žadonili o jejich společný spin-off. Studio většinou ovšem na takové zprávy nereaguje, a proto nečekejme, že by se Disney uchýlilo k tak bláznivému a zřejmě úplně vedlejšímu projektu. Pokud chcete alespoň slyšet hereččin specifický hlas, nevynechejte epizody seriálu What If…?, kde ji stoprocentně uslyšíte.

Vadí vám, že postavy Darcy jsme si v posledních filmech tolik neužili?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Pandora Rosalez

V Thorovi mě až tak nezaujala, ale ve WV byla fakt super, tak snad se ještě někdy objeví. :)

27.8.2021 | 7:49:27
Spiker

Tvo jen to ne

8.10.2021 | 9:34:33
zrzulka

Vo WandaVision bola super

8.10.2021 | 20:01:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama