WandaVision Seriál WandaVision stále není hotový, Elizabeth Olsen nečekaně natáčí další scény

Seriál WandaVision stále není hotový, Elizabeth Olsen nečekaně natáčí další scény

Seriál WandaVision stále není hotový, Elizabeth Olsen nečekaně natáčí další scény

Pár týdnů žijeme v domnění, že seriál WandaVision je kompletně natočený, protože ho ještě letos čeká premiéra na Disney+. Nakonec se přeci jenom nějaké nové scény řeší a Elizabeth Olsen dokonce kvůli tomu musela zrušit své pracovní povinnosti jinde. Oč tedy jde?

1 3
25.10.2020

Herečka Elizabeth Olsen měla být čestným hostem Armageddon Expo. Zjednodušeně lze říci, že se jedná o Comic-Con na Novém Zélandu. Přesto pořadatel nyní vydal oficiální oznámení, že herečka se na poslední chvíli akce nezúčastní, protože náhle natáčí scény pro seriál WandaVision. Jak vidíte, seriál tak není ještě zcela hotový.

Zatím nevíme, co přesně a proč se nyní natáčí. Plán ovšem byl rozhodně jiný, jinak by herečka neslibovala účast na Armageddon Expu, když by věděla, že má natáčecí povinnosti. Buď se tedy natáčení z nějakého důvodu protáhlo (třeba kvůli hygienickým podmínkám), nebo se natáčí nějaké dodatečné scény, které původně nebyly v plánu.


(Wanda a Vision budou v seriálu i vychovávat děti. Foto: Disney+)

Zřejmě teď nebudeme o nic moudřejší, ale níže se můžete podívat na pár posledních fotek přímo z natáčení. Snímky jsou sice už pár dní staré, nicméně zbystřit by měli naši mužští fanoušci. Rozhodně je na co se dívat. Nedávno se o seriálu krátce rozpovídala i herečka Teyonah Parris, která ve WandaVision ztvární Monicu Rameau, která si odškrtne svůj debut v MCU a obecně v komiksových filmech.

Třiatřicetiletá herečka je nadšená, že si konečně zahraje komiksovou roli. Když vyšel první Iron Man, byla ještě ve škole a pouze sledovala své budoucí kolegy, jak bortí v kinech rekordy. Teyonah si vždy přála být superhrdinkou, což se jí možná splní v našem seriálu. Kromě nadšení pochopitelně neopomněla zmínit, že herci černé pleti nedostávají patřičný prostor v komiksových filmech, natož aby si oblékli superhrdinský kostým.

Seriál WandaVision stále nemá pevné datum premiéry. Streamovací stanice Disney+ ovšem slíbila, že do konce roku seriál uvidíme (je dost možné, že ne celý, ale první díl bude mít premiéru někdy v tomto roce). Pokud se chcete na seriál nažhavit, pusťte si povedený trailer, který slibuje opravdu nevšední zábavu. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Je seriál WandaVision tím, který máte na letošní rok ještě v hledáčku? Těšíte se, až ho uvidíte?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

PecaCZE

Kéž by ty seriály byli delší, na druhou stranu věřím, že nebude čas na nudnou vatu.

25.10.2020 | 18:03:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců