Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie) S01E09: Dragon's Den

S01E09: Dragon's Den

S01E09: Dragon's Den

Douxie se vypraví spolu s Archiem za děsivým drakem, aby jim pomohl rozluštit knihu, která ukrývá tajemství, kde se nachází Pečetě vzniku. Claire se vydává do Stínové říše, aby zde našla Jimovu duši, a narazí přitom na Morganu.

cz sk
7.8.2020
24 minut

Základní info:

Režie: Andrew L. Schmidt
Scénář: Chad Quadt, Aaron Waltke, Ian Rickett, Lila Scott
Hrají: Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš, Zelený rytíř), Kelsey Grammer (Blinky), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Diego Luna (Krel), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Kay Bess (Bellroc), Tom Kenny (Taťkabot), Brian Blessed (Charlemagne), Angel Lin (Nari), Piotr Michael (Bellroc, Skrael), John Rhys-Davies (Galahad), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), …

Foto: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás