X-Men Fox už neví kudy kam, a tak chystá seriál ze světa X-Menů

Fox už neví kudy kam, a tak chystá seriál ze světa X-Menů

Fox už neví kudy kam, a tak chystá seriál ze světa X-Menů

Zatímco filmové universum zažívá krizi středního věku, studio Fox se rozhlíží po nových možnostech, jak rychle uprchnout z potápějící se lodi. Novým světlem na konci tunelu by mohl být připravovaný seriál, který bude pojednávat o mutantech. Kdo za filmem stojí a o čem bude?


7 7
27.1.2017

O samostatném seriálu se hovořilo více jak před rokem, následně se po připravovaném projektu slehla zem. V únoru bude mít premiéru Legion, nepřímý seriál X-Menů, který nakonec s tímto světem nebude mít kromě pár společných prvků nic společného, i když se to dle prvních trailerů může zdát jako opak.

Nový seriál má definitivně vycházet z x-menovského světa. Sice nebylo potvrzeno, zda se dočkáme nějakých známých postav ze série či bude vycházet z námi známých X-Men filmů, ale jelikož tvůrci už nyní přímo potvrdili, že chystané filmy Deadpool 2 a Logan si nebudou lámat hlavu s předchozími filmy, je dnes velice těžké odhadnout, co Fox myslí tím jedním propojeným světem.


(Na seriálu se podílí i Bryan Singer, i když tvrdil, že si chce dát od X-Menů pauzu. Foto: Fox)

Studio zatím objednalo pilotní epizodu a o scénář se postará Matt Nix, který zároveň bude i jedním z výkonných producentů seriálu. Dalšími výkonnými producenty budou Lauren Shuler Donner, Bryan Singer, Jeph Loeb, Jim Chory a pochopitelně Simon Kinberg, který musí dohlížet na vzájemnou kontinuitu všech x-menovských filmů a seriálů.

Příběh má pojednávat o dvou lidských rodičích, kteří vychovávají mutanta. Společně se všichni tři musí vydat před vládou na útěk a jsou nuceni se přidat k mutantské komunitě. Studio Fox se vyjádřilo, že seriál bude mít spíše filmový nádech a máme čekat velkolepou podívanou. Zatím nebylo specifikováno, kdy bychom se mohli seriálu dočkat, pokud by pilot u testovacího publika dopadl dobře.

Dívali byste se na seriál o X-Menech? Co byste vůbec od takového seriálu čekali?

Diskuze /14

Ratemus

,,a pochopitelně Simon Kinberg, který musí dohlížet na vzájemnou kontinuitu všech x-menovských filmů a seriálů,, ten člověk by měl přestat chodit na lobotomii protože ten leda dohlíží na to, aby se každej film odehrával v jiné realitě…XCU/Foxu nevěřím ani nos mezi očima…Jepha Loeba je mi upřímně líto, takto skvělý autor komiksů tady akorát mrhá svým talentem.....jako asi bych se na to díval, ae nevim zda bch to dokoukal, to by muselo být opravdu výjimečné

27.1.2017 | 12:26:43
Railbot

Po pilotu to utnou. Tohle je totální chaos. FOX jsou patlalové.

#4 Batu_Khan
27.1.2017 | 12:38:20
Ratemus

udělají vše jen aby nemuseli vrátit práva, stačí že jim hrozí ztráta F4…samozřejmě Marvel udělá vše aby pošpinil Fox a podle toho taky vypadá jejich politika vydávání komiksů o X-menech…ta poslední smlouva mezi Foxem a MCU však klapla v pohodě, tak se uvidí dál, ale Fox už opravdu neví co, zbyl jim už jen Deadpool a to je málo na celé univerzum, takže pokud nenakopnou XCU pomocí New mutants tak už jim opravdu nebude pomoci, hlavně at dají pryč Singera, ten opravdu v jednom filmu popírá předchozí

27.1.2017 | 12:49:18
Batu_Khan

#2 Railbot: Chaos je DC, svet Marvelu nie je chaos, je to multiverzum akurát im chýba inšpirácia kam príbehovo smerovať, no chce to niekolkoročnú pauzu, pretože lepšie hamovať ako banovať(star wars) :D

#6 Stardos #8 Ratemus
27.1.2017 | 13:57:59
Lex Luthor

Brian Singer je náhodou dobrý režišér, natočil X-Men 2 a to byl dobrý film

27.1.2017 | 14:07:03
Stardos

#4 Batu_Khan: Nechápu jen jednu věc. Proč sem taháš DC?

27.1.2017 | 14:42:40
WolverineCzE

muze být dobrý snad tam budou znamějši postavy z X-Men filmů

27.1.2017 | 14:49:34
Ratemus

#4 Batu_Khan: dc není chaos, tam jeden film nepopírá další, to se děje právě u Foxů, ale to není Marvel…Singer natočil dobré X.men 1 a 2 a potom DoFP ale Apocalypse opravdu ne.....nevim no, nevim jak někdo kdo natočil Superman se vrací může natočit dobrý film jako X-men 2,

27.1.2017 | 16:39:48
Kafka Tamura

Novinka Legion má nebo nemá něco s Xmenama?

27.1.2017 | 16:59:49
Ratemus

Legion je syn Xaviera ale kdo ví jak moc to bude provázané…půjde si to po vlastní linii a nejspíš to bude i v jiné realitě kde žádnej Apocalypse nebyl, kde nebyla žádná DoFP a ani X-meni na Kubě…možná to bude v době Deadpoola…ale kdo ví

#11 Kafka Tamura
27.1.2017 | 17:05:22
Kafka Tamura

#10 Ratemus: Jo díky… tak XCU se doufám vyhnou.

#12 Ratemus
27.1.2017 | 17:37:39
Ratemus

#11 Kafka Tamura: nejseš ty i na fandimefilmu s podobným nickem?

27.1.2017 | 18:29:10
Lex Luthor

Fox už si neví rady s X-Meny at je dá MCU nebo alespon at jde Wolwerine k MCU postava už bude mrtvá po posledním Loganovi, místo Inhumans at jsou mutanti.

#14 p3dro
27.1.2017 | 23:04:53
p3dro

#13 Lex Luthor: Souhlasím s tebou, ale přesto si myslím, že k tomu nedojde, protože si Wolwerina i ostatní X-meny nechají a dříve nebo později Fox udělá reboot a pojedou od znova.

28.1.2017 | 8:32:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy