X-Men Josh Boone stále věří, že mu studio povolí dotočit celou trilogii o New Mutants

Josh Boone stále věří, že mu studio povolí dotočit celou trilogii o New Mutants

Josh Boone stále věří, že mu studio povolí dotočit celou trilogii o New Mutants

I když jsou stále tací, kteří nevěří, že někdy nějaký film New Mutants uvidíme, režisér Josh Boone je poměrně sebevědomý. I když film byl schválen za studia Fox, které si vyžádalo přetáčky, jež se nikdy neuskutečnily, a nyní ho vydává jiné studio, Boone bláhově věří v trilogii.

6 3
17.6.2020

Pokud někdo v poslední době hýří optimismem, je to rozhodně režisér Josh Boone. Ten už dlouhá léta čeká, až se jeho film New Mutants podívá do kin. Snímek si musel projít opravdovým peklem, několikrát měnil premiéry i vlastníka a následně se ani nevědělo, zda zavítá do kin. Takový příběh snad nemá žádný film v historii Hollywoodu.

Snímek nakonec v kinech uvidíme, ale studio Disney si od něj určitě nic moc neslibuje. Navíc tento film nezapadá do MCU či do věcí, které by chtělo studio prezentovat či do budoucna točit. Josh Boone přesto pevně věří, že si diváci snímek zamilují, ten vydělá spoustu peněz a režisér tak bude mít příležitost k dokončení celé trilogie, kterou má již pečlivě připravenou.


(Zaujme tato parta diváky? Foto: Disney)

Co to pro nás znamená? Zřejmě to, že film skončí otevřeně, i když se s největší pravděpodobností pokračování nedočkáme. Nechceme film podceňovat, nicméně ta trnitá cesta na filmová plátna je opravdu unikátní a nejsme si úplně jistí, zda si film najde cestu k srdcím fanoušků. Navíc i kdyby ano, bude chtít studio Disney investovat do dalších dvou dílů, i když se jim tento film naprosto nijak nehodí do jeho dlouhodobých plánů?

To je otázka, kterou si všichni budeme pokládat. Josh Boone si nicméně věří kvůli tomu, že údajně půjde do kin jeho verze filmu. Studio Fox sice žádalo přetáčky a chtělo tón celého snímku změnit, jenže přetáčky se už neodehrály pod taktovkou Foxu, takže do kin půjde ryzí verze Joshe Boona. Ten pochopitelně své verzi bezmezně věří a doufá v nejlepší výsledek.

Jste stejně optimističtí jako režisér?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců