X-Men Potvrzeno: Časová linie Logana bude odporovat všemu, co jsme doposud viděli

Potvrzeno: Časová linie Logana bude odporovat všemu, co jsme doposud viděli

Potvrzeno: Časová linie Logana bude odporovat všemu, co jsme doposud viděli

Filmaři se konečně rozpovídali o tom, do jaké doby bude zasazen nejnovější snímek o mutantech a stejně tak nám odhalili novou synopsi, která mnohé napoví. Jak moc příběh navazuje na předchozí filmy a co nám napověděl trailer, si přečtete v dnešním článku.


21 0
24.1.2017

Je tomu bohužel tak. Již dříve jsme od tvůrců slyšeli, že kašlou na kontinuitu a film bude svůj, nyní jsme se však dozvěděli, že stejně jako předloha se i Logan odehrává v alternativním vesmíru. Studio řeklo tvůrcům, že si s posledním filmem můžou dělat, co se jim zachce a taky se stalo. Dodržováním kontinuity prý dobré filmy nevznikají, letos se uvidí, zda měli filmaři pravdu.

Již samotný trailer nám tuto situaci tak trochu naznačoval. Logan si v něm listuje starým komiksem X-Menů a říká, že něco z toho se stát mohlo, ale úplně jinak. Stále však platí, že dějová linka bude zasazena za Budoucí minulost, jen se bude odehrávat v jiné realitě.


Nedávno byla také zveřejněna nová synopse filmu spolu s několika fotkami, které si můžete prohlédnout v galerii.

Synopse: V blízké budoucnosti se unavený Logan stará v úkrytu na mexické hranici o chorého Profesora X. Jeho schovávání před světem a vlastní minulostí skončí ve chvíli, kdy se objeví mladá mutantka, pronásledovaná temnými silami.

Kinberg si tak na svém postu koordinátora, scenáristy a producenta X-Menů dává záležet a pečlivě se stará o to, aby spolu filmy neměly vůbec nic společného. Lehčí práci si ani neumíme představit. Každý nemůže být jako Feige.

  • Hugh-Jackman-as-Wolverine-in-Logan-8fe1318422a032c7d6cde74b258a6ff8.jpg
  • Hugh-Jackman-Patrick-Stewart-Logan-6131aab7d8ff294185ce5e03573c26f5.jpg
  • X23-in-Logan-1-0dbb8e40735b1d7a34ffb68c3abcc7a7.jpg
  • X23-in-Logan-1ef73a9828d9c1097d2dd12f875158da.jpg

Diskuze /13

Lex Luthor

Spíš si myslím, že lepší jsou filmy, které na sebe navazují X-Men 1 a 2 byly dobré, X-Men 2 patří vůbec k nejlepším filmům od téhle série, pak už to začalo jít z kopce. Škoda, že se X-Meni nestali součástí MCU, po tomhle filmu, by ale pak mohli MCU odkoupit práva na Logana, ten v komiksech bojuje po boku Avengers a přátelí se se Spider-Manem.

24.1.2017 | 19:03:51
Ratemus

MCU se o to snaží, ale Foxové prostě nepovolí, proč by to měli dávat konkurenci když za sebou měli úspěšnou trlogii? Wolverine s Jackmanem se stal velmi oblíbený a tahoun, tak začali dělat solovku a novou trilogii…konku­renční boj a politika studií…MCU jim to zase pěkně vrací i celý Marvel v podobě vytváření komiksů......­.k novince, přijde mi že každý film je z jiné reality a odporuje všemu co bylo před tím, takže žádná novinka…jen škoda že už asi neuvidíme X 23

#3 m.dak
24.1.2017 | 20:23:34
m.dak

#2 Ratemus: Jakto neuvidíme? Vždyť bude přímo v tomhle filmu a pokud opravdu na kontiuitu příběhu kašlou, můžou ji kdykoli nasadit do dalšího filmu s tím, že ji navíc mohou přeobsadit.

24.1.2017 | 20:46:20
Deanmon

No takhle to úplně není, nejde o žádnou jinou realitu, takhle to chybně nazval Hugh Jackman na svém twitteru, ale režisér ho opravil s tím že se jen špatně vyjádřil, jde o stejnou realitu jako předchozí x-men filmy, jen se nebudou ohlížet na žádnou návaznost nebo kontinuitu.

#5 tom99
24.1.2017 | 21:15:13
tom99

#4 Deanmon: „Nebudou se ohlížet na žádnou návaznost nebo kontinuitu“ – takže vlastně de facto to samé. Aneb vzkaz fanouškům: naserte si, protože my na to taky sereme, máme ve vedení Kinberga, který dohlíží na všechny X-Menovské projekty a zatím přišel jen s větou „nebudeme se ohlížet na žádný jiný film“. Fakt tleskám. Fox tomu nasadil korunu…

webmaster
24.1.2017 | 21:25:53
Lex Luthor

Pokud Logan zemře v tomhle filmu a to by měl když Jackman končí, tak bych neviděl problém, Wolwerine bude mrtvý, Magneto bude moci oslavovat, už několikrát mu překazil plány. Pokud Fox neudělá mladšího Wolwerina s jiným hercem, může postavu prodat MCU a nechat si v ságách X-23.

24.1.2017 | 21:41:43
Monkeyskunk

Noobove :-D

24.1.2017 | 21:55:15
Ratemus

no jasně po vzoru Foxu a jejich šéfů udělají novou trilogii kde v posledním filmu omladí původní postavy a v další trilogii už s nimi nepočítají (New mutants) potom udělají v posledním filmu postavu nového mutanta aby ho hned v dalším hrál někdo jiný :-D (Caliban) a nakonec udělají příběh z budoucnosti kde se objeví ikonická X23 a ještě k tomu dítě kterou už neuvidíme (leda by s ní Cable cestoval do minulosti kde se odehrávají všechny ostatní filmy) protože pokud postavu budou chtít použít v klasických X-menech, tedy New mutants tak budou muset znovu přeobsadit :-D nebo pomocí Cabla, ale ten je zase v době Deadpoola takže kdo ví, třeba přeobsadí i Cabla pro Deadpoola a pro X-meny (sice je to cestovatel v čase ale u Foxu nikdy nevíme) Foxové už opravdu trapnější bejt nemohou.....ale na film se těším

24.1.2017 | 22:34:32
Blahar

Nebuďte všichni tak hrozný buthurts. Přijde mi, že jste trochu nefér. Mangold ani Jackman za tuhle posranou timeline zrovna dvakrát nemůžou a snaží se jen udělat, co nejlepší film. Jak na to pak Foxové navážou, to už je věc druhá. :D

překladatel
25.1.2017 | 9:20:38
PecaCZE

No a co, že tam není návaznost. Věřím, že to bude skvělej film.

25.1.2017 | 15:01:53
rockysiburger

Taky mi je návaznost u zádele.

25.1.2017 | 16:48:35
Holldir

Takže kdykoliv se rozhodnou oživit logana tak mohou…protože jiná realita…zemře tudíž jen v jedné která je jiná než předešlé díly…ok dobrý vědět.)

25.1.2017 | 18:00:50
dameo

„Dodržováním kontinuity prý dobré filmy nevznikají, letos se uvidí, zda měli filmaři pravdu.“ Právě proto, že X-Mení série nedodržuje kontinuitu, jí nesleduji. Výjimkou byl Deadpool. I ostatní filmy jsem viděl, ale pouze ze zvědavosti po shlédnutí Deadpoola. I na Logana asi zajdu do kina. Ten film mě láká, stejně jako mě lákal Deadpool. Ostatní filmy (ty natočené i ty připravované) mě absolutně nezajímají. Důvod: nedodržování kontinuity. To je jako když v Pánu šelem měl hlavní hrdina černého pantera, ve dvojice tygra a ve trojce lva a přesto se jednalo o stejnou zvířecí postavu. Logan bude posledním filmem Hugha Jackmana. Co když se i tak Wolverine vrátí a bude pouze přeobsazen? Mohl by ho hrát třeba Samuel L. Jackson a nebo třeba Jet Li. Dle mého názoru jsou X-Mení filmy určeny hlavně pro komiksové fanoušky, kterým stačí na plátně vidět postavy a události známé z komiksů a ne pro „běžné diváky“, kterým jde o více, než o zfilmované komiksy. Budu rád, když se z Logana vyklube dobrý film. Vždy bude ale fungovat pouze sám o sobě, nikoliv v rámci celého filmového vesmíru, který zatím sčítá 9 filmů. Fox by si v tomto měl vzít příklad u Marvelu a jejich Avengers.

29.1.2017 | 17:13:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy