Yellowstone
96/100 - 66×

Sledovat

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Kayce Dutton

Kayce Dutton

Nejmladší syn Johna a Evelyn Duttonových, který sloužil u amerického námořnictva.

Sezóny 5
2018 - 2023

Kayce je nejmladším potomkem manželů Duttonových a oblíbencem své matky. Během let se však od své rodiny vzdálil a dokonce nějakou dobu sloužil u amerického námořnictva. Založil svou vlastní rodinu s Monicou Longovou a mají spolu syna Tatea. Společně žijí v indiánské rezervaci Broken Rock, kde se Kayce věnuje krocení divokých koní. Jeho otec by ho však rád viděl zpátky i se svou rodinou na Yellowstonu a předal mu celý ranč na starost. Vidí v něm totiž ideálního člověka, který by po něm mohl ranč převzít a jednou by ho on zase předal svému synovi.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laren

Jednoznacne sympatak, rodinny typ, kteremu je v serialu venovan velky prostor. Jeho vojenskou minulost jsem mu ale moc neveril, neni to pro mne takovy ten archetyp vojaka tvrdaka.

23.12.2022 | 17:05:50
Spiker

Nejlepší z dětí..teda nevim jaký mohl bejt ten co umřel v první díle..

16.7.2020 | 11:31:22

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama