Yellowstone
96/100 - 66×

Sledovat

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Tate Dutton

Tate Dutton

Syn Kayceho a Monicy a nejmladší člen rodiny Duttonových.

Sezóny 5
2018 - 2023

Tate je jediným dítětem Kayceho a Monicy Duttonových, který s nimi žije v indiánské rezervaci Broken Rock. Nikdy nepoznal svou babičku Evelyn, ale rád tráví čas u dědy Johna Duttona, který vlastní ranč Yellowstone. Tate je totiž odmala vychováván v prostředí kovbojů a koní a proto má k tomuto taky blízko. Sám se nemůže dočkat, až dostane svého prvního koně. Celá jeho rodina se ho snaží chránit, protože chtějí zajistit, aby Tate jednou převzal řízení ranče a nemusel se potýkat se všemi problémy spjatými s urputnými korporacemi a nepokoji v okolí. Chtějí pro něj prostě bezproblémovou budoucnost.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laren

Ze zacatku mi prisel trochu jak postizenej, behem serialu az neskutecne vyrostl (tedy predpokladam, ze to je stale on, ale vzhledem k te podobe zrejme ano). 50%

23.12.2022 | 18:00:29

Nepřehlédněte

Yellowstone až za rok a po něm další dva spin-offy

Yellowstone až za rok a po něm další dva spin-offy

Konečně tady máme informace o tom, kdy se můžeme těšit na druhou polovinu páté řady, která přivede celý seriál ke svému konci. Zároveň byly oznámeny vývoje dalších dvou seriálů z Yellowstonské­ho světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama