Yellowstone
96/100 - 63×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Tate Dutton

Tate Dutton

Syn Kayceho a Monicy a nejmladší člen rodiny Duttonových.

Sezóny 5
2018 - 2023

Tate je jediným dítětem Kayceho a Monicy Duttonových, který s nimi žije v indiánské rezervaci Broken Rock. Nikdy nepoznal svou babičku Evelyn, ale rád tráví čas u dědy Johna Duttona, který vlastní ranč Yellowstone. Tate je totiž odmala vychováván v prostředí kovbojů a koní a proto má k tomuto taky blízko. Sám se nemůže dočkat, až dostane svého prvního koně. Celá jeho rodina se ho snaží chránit, protože chtějí zajistit, aby Tate jednou převzal řízení ranče a nemusel se potýkat se všemi problémy spjatými s urputnými korporacemi a nepokoji v okolí. Chtějí pro něj prostě bezproblémovou budoucnost.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laren

Ze zacatku mi prisel trochu jak postizenej, behem serialu az neskutecne vyrostl (tedy predpokladam, ze to je stale on, ale vzhledem k te podobe zrejme ano). 50%

23.12.2022 | 18:00:29

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama