Yellowstone
96/100 - 66×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Monica Long Dutton

Monica Long Dutton

Kayceho manželka, která je učitelkou na škole.

Sezóny 5
2018 - 2023

Monica je příslušníkem indiánského kmene žijícího v oblasti Yellowstonského národního parku. Žije v rezervaci Broken Rock se svým manželem Kaycem Duttonem a synem Tatem a jejich sousedy jsou rodina jejího bratra a rodina jejich kamaráda Sama. V rezervaci působí jako učitelka na základní škole a později jí je dokonce nabídnuta práce na univerzitě, kde může přednášet o americké historii z pohledu indiánských kmenů a učit i o jejich kultuře. Po jedné nehodě se musí opět postavit na nohy. Zároveň se komplikuje její vztah s manželem, ale přes to všechno ho nepřestává milovat.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
laren

Nekdy hodne sympaticka, jindy se v tom az moc placa. Ke Kaycimu se ale hodi.

23.12.2022 | 17:58:48

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama