Yellowstone
96/100 - 65×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

John Dutton

John Dutton

Patriarcha rodiny Duttonových, který je majitelem ranče Yellowstone.

Sezóny 5
2018 - 2023

John je šestou generací Duttonů, kteří řídí největší americký ranč Yellowstone v Montaně. Řízení tohoto ranče však není vůbec snadné, jelikož se John musí vypořádávat s lidmi a organizacemi, které jeho ranč chtějí získat a on tak musí své území před nimi chránit. Jeho rodina je pro něj velmi důležitá, ale i uvnitř ní to skřípe. Manželka mu před více než 20 lety umřela a on se od té doby musí o své čtyři děti starat sám a vést je takovým směrem, aby jim jednou mohl ranč s klidem v duši a zajištěný přenechat.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aurora_7

Mám z něj ambivalentní pocity. Ale převažuje spíše ta negativní část – člověk, který si myslí, že může všechno a ke všem. Že může několikrát během chvilky změnit svůj názor a všichni ho budou následovat.

31.7.2023 | 13:31:10
laren

Uprimne, za tatu bych ho fakt nechtel… Tim nerikam, ze ta postava nema sve kvality.

23.12.2022 | 17:04:14

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama