Yellowstone
96/100 - 66×

Sledovat

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Rip Wheeler

Rip Wheeler

Předák na ranči Yellowstone, který je pravou rukou Johna Duttona.

Sezóny 5
2018 - 2023

Rip vyrůstal na jedné farmě v Montaně. Měl jednoho bratra a rodiče se rozvedli. Jednou k nim přišel jejich otec, aby oba syny i jejich matku zabil. Ripovi se povedlo svého otce přemoci a usmrtit ho, ale nedokázal už svou matku a bratra zachránit. Když ho nalezl John Dutton, rozhodl se Ripovi dát novou šanci na život a vzal ho na svůj ranč Yellowstone. Od té doby tady žije a pracuje a stal se Johnovou pravou rukou a vykonavatelem jeho moci. Všichni ostatní zaměstnanci k němu chovají respekt. Rip se snaží Duttonovy ochraňovat, protože mu jsou velmi blízcí. Podíl na tom má i fakt, že miluje Johnovu dceru Beth, jejichž vztah býval jako na houpačce, ale přesto nadále pokračoval a vyvíjí se dál. A aby bylo pouto ještě silnější, sám John mu řekl, že vždycky o Ripovi smýšlel jako o svém dalším synovi.

Rodina:

  • otec (†) a matka (†)
  • bratr (†)

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aurora_7

Nebýt té jeho slepé a nekritické loajality vůči Johnovi, bylo by to 100%.

31.7.2023 | 13:28:01
laren

Az prilis velky macho, cemuz jsem se musel nekdy az smat :) Ale typek je to zajimavej, o tom zadna. S Beth se zajimave doplnuji.

23.12.2022 | 17:57:07
Erzik

Správnej řízek! Ale zároveň je občas úplnej teddy bear..

redaktor
17.5.2022 | 22:28:43

Nepřehlédněte

Yellowstone až za rok a po něm další dva spin-offy

Yellowstone až za rok a po něm další dva spin-offy

Konečně tady máme informace o tom, kdy se můžeme těšit na druhou polovinu páté řady, která přivede celý seriál ke svému konci. Zároveň byly oznámeny vývoje dalších dvou seriálů z Yellowstonské­ho světa.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama