Yellowstone
96/100 - 63×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 50 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby Mayfield), Ian Bohen (Ryan), Ryan Bingham (Walker), Finn Little (Carter), Moses Brings Plenty (Mo Brings Plenty)

Beth Dutton

Beth Dutton

Jediná dcera manželů Duttonových, která se zabývá financemi a byznysem.

Sezóny 5
2018 - 2023

Beth je jedinou dcerou Johna a Evelyn. Když byla Beth malá, byla na vyjížďce se svou matkou, se kterou měla komplikovaný vztah, a bratrem Kaycem, spadla během ní Evelyn z koně a vážně se zranila. Beth se vydala pro pomoc, ale vrátili se už pozdě. O pár měsíců později přivedl její otec na ranč sirotka Ripa Wheelera, který se Beth ihned zalíbil. Během jejich dospívání spolu zažívali dobrá i krušná období, ale jejich láska nadále nepolevuje. Někdy během této doby se také stane něco mezi ní a jejím bratrem Jamiem, co vede k jejich odcizení a rozepři, kvůli čemuž se spolu neustále hašteří a podrážejí si nohy. Beth se rozhodla pracovat v bance Schwartz & Meyer v Salt Lake City v Utahu, kde se věnuje fúzím a akvizicím. Má dobrá vztah s jedním z partnerů Bob Schwartzem a otevřela pobočku právě v montanském Bozemanu, kde žije její rodina. Beth je dobře vzdělaná a velmi inteligentní, avšak zároveň je zručnou manipulátorkou a byznysmenkou, která se nebojí jít přes mrtvoly, aby dosáhla svého.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aurora_7

Zatraceně nepříjemná postava, která si myslí, že všemu rozumí nejlépe. Ale uvidíme, co přinesou další série :) (2. série)

31.7.2023 | 12:34:29
Marietta

Bezvadná bitch (asi moje nejoblíbenější po Chrisjen Avasarale z „Expanze“). Jo a samozřejmě jí závidím Ripa.

11.1.2023 | 21:33:34
laren

Cista guilty pleasure a snad nejvetsi mrcha, co jsem kdy videl, famozne zahrana. Tezko mit k teto postave sympatie a tezko ji vylozene nesnaset. Dve traumata ji zcela pokrivila zivot a charakter. Hrozne dlouho trva, nez se vysvetli jeji nenavist k bratrovi, kteremu dava vse neskutecne sezrat (jakoby uz nestacil tata rodiny), do te doby jsem si mnohokrat rikal – WTF? A i po vysvetleni je mi svym zpusobem Jamieho lito, za mne je prave on a Beth nejtragictejsi postava celeho serialu.

23.12.2022 | 17:55:33
4391

Ze začátku jsem jí neměl rád, ale když se v druhé řadě zastala Monicy, tak jsem na ní změnil názor. Správná mrcha ;-)

23.2.2022 | 21:14:30
Hogo Fogo

Otravná patetická pizda

28.1.2022 | 10:27:44

Stav titulků

Epizoda S05E08: A Knife and No Coin

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal Jethro na Titulky.com. Od epizody 5×07 zde naleznete odkazy na titulky z oficiálního zdroje SkyShowtime.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Udělejte si pořádek v generacích Duttonových

Rodina Duttonova se v seriálovém světě čím dál více rozvětvuje a její generace jsme viděli a ještě uvidíme v různých projektech. Abyste se v nich dobře vyznali, přinášíme vám přehled o tom, kdo tvoří jakou generaci. Navíc v Yellowstonu sehraje zásadní roli to, jakou generaci momentálně sledujeme.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama