Yellowstone
97/100 - 53×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Beth Dutton

Beth Dutton

Jediná dcera manželů Duttonových, která se zabývá financemi a byznysem.

Sezóny 4
2018 - 2021

Beth je jedinou dcerou Johna a Evelyn. Když byla Beth malá, byla na vyjížďce se svou matkou, se kterou měla komplikovaný vztah, a bratrem Kaycem, spadla během ní Evelyn z koně a vážně se zranila. Beth se vydala pro pomoc, ale vrátili se už pozdě. O pár měsíců později přivedl její otec na ranč sirotka Ripa Wheelera, který se Beth ihned zalíbil. Během jejich dospívání spolu zažívali dobrá i krušná období, ale jejich láska nadále nepolevuje. Někdy během této doby se také stane něco mezi ní a jejím bratrem Jamiem, co vede k jejich odcizení a rozepři, kvůli čemuž se spolu neustále hašteří a podrážejí si nohy. Beth se rozhodla pracovat v bance Schwartz & Meyer v Salt Lake City v Utahu, kde se věnuje fúzím a akvizicím. Má dobrá vztah s jedním z partnerů Bob Schwartzem a otevřela pobočku právě v montanském Bozemanu, kde žije její rodina. Beth je dobře vzdělaná a velmi inteligentní, avšak zároveň je zručnou manipulátorkou a byznysmenkou, která se nebojí jít přes mrtvoly, aby dosáhla svého.

Rodina:

(Foto: Paramount Network)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
4391

Ze začátku jsem jí neměl rád, ale když se v druhé řadě zastala Monicy, tak jsem na ní změnil názor. Správná mrcha ;-)

23.2.2022 | 21:14:30
Hogo Fogo

Otravná patetická pizda

28.1.2022 | 10:27:44

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama