All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Ludacrismas

  S05E01: Ludacrismas

  Všichni mají prázdniny a Spencer se rozhodne s pomocí od JJe a Ashera uspořádat epickou vánoční párty, a to i jako záminku k tomu, aby strávil čas s Olivií. Jordan obdrží novinky o své ruce, ale neví, jak s tím naložit. Po týdnech pátrání se Olivia a Billy domnívají, že našli zásadní objev. Layla se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou, aby získala zpátky otcovu společnost. Coop si připadá nahrazená, když Laura učiní změny v kanceláři, kvůli čemuž začne Coop přemýšlet o své budoucnosti.

  10.10.2022
  42 minut
 • S05E02: Don't Sweat the Technique

  S05E02: Don't Sweat the Technique

  Spencerův život dospěl do obtížného bodu a proto přijme radu od JJe a Coop, aby se naplno ponořil do vysokoškolského života. Oliviino a Billyho podezření vůči kouči Garrettovi stoupá a způsobí napětí mezi nimi a Jordanem. Layla předvádí svou moc a zaskočí tím nic netušící Patience. Asher bojuje s tím, jak dělat JJovi kouče a zároveň udržet jejich přátelství.

  17.10.2022
  42 minut
 • S05E03: Feeling Myself

  S05E03: Feeling Myself

  Když se Spencer přidává k Olivii v její snaze přimět bývalé hráče promluvit o kouči Garrettovi, věci mezi nimi začnou být vážné. Na Jordanovo doporučení se Layla vydává s Patience na červený koberec, ale Patience zatím stále poznává tyto exkluzivní akce. Spencer si všimne, že Grace dělá na spoustě svatebních příprav sama, tak přijde s řešením, jak jí dopřát pocit výjimečnosti. Asher získá možnost jet na náborový výlet, aby se se svou kariérou posunul zas o něco dál. Coop se v práci až příliš angažuje v jednom případu, kvůli čemuž musí Laura zasáhnout.

  24.10.2022
  42 minut
 • S05E04: Turn Down for What

  S05E04: Turn Down for What

  Svatba Grace a Cartera je už za rohem a dochází na skopičiny. Denise a Laura unesou Grace na překvapivou rozlučku se svobodou, Preach a Billy vezmou Cartera ven se napít a všichni zakončí noc velkolepěji, než předpokládali. JJ zorganizuje herní večer s účastní Spencera, Jordana, Layly a Olivie, který se pokazí, když vyjdou najevo tajemství. Coop se mezitím smiřuje se skličujícími zprávami.

  7.11.2022
  42 minut
 • S05E05: I Need Love

  S05E05: I Need Love

  Olivia stále není spokojená se svým článkem a získá Billyho pomoc s nalezením chybějícího dílku skládačky před její uzávěrkou. JJ zlanaří Spencera a Jordana do rychlé seznamky v rámci valentýnské akce bratrstva, kvůli čemuž začne Jordan uvažovat, co se opravdu děje mezi ním a Laylou. Coop obdrží příležitost chodit na právnické přednášky, ale pro vytoužené místo musí porazit značnou konkurenci. JJ si začíná říkat, jestli Asherův nábor není jen taktika k tomu, aby začal brát herní sezónu vážně.

  14.11.2022
  42 minut
 • S05E06: Can't Nobody Hold Me Down

  S05E06: Can't Nobody Hold Me Down

  Po událostech na tiskové konferenci se Spencer s Jordanem pokoušejí zajistit co nejvíce podpisů, aby svému týmu před koncem podpisového dne pomohli. Asher se snaží využít neblahé příležitosti, aby přetáhl pár rekrutů. Olivii trápí, jak vydat svůj článek a zároveň chránit své blízké. Patience je při natáčení videoklipu nucena vystoupit ze své komfortní zóny. Jordan a JJ pořádají párty, která vyeskaluje a Jordan se rozhořčí.

  21.11.2022
  42 minut
 • S05E07: Hate It or Love It

  S05E07: Hate It or Love It

  Po důsledcích šokujících novinek se Spencer obrací pro pomoc na Billyho, zatímco Jordan zvažuje, kde jsou jeho priority. Olivii dělá problémy nalézt rovnováhu mezi svými pocity ohledně práce a rodiny. Layla pomáhá Patience s kariérní krizí, když dojde k velkému mezníku na sociálních médiích. Coopin první den na právních přednáškách se nevyvíjí tak, jak předpokládala.

  28.11.2022
  42 minut
 • S05E08: Feels So Good

  S05E08: Feels So Good

  Když Laura uspořádá Billymu narozeninovou oslavu, všichni dorazí Billyho „pogrilovat“, avšak Billy musí učinit jedno rozhodnutí, které mu dává zabrat. Spencer se snaží udělat to, co je pro něj nejlepší, a doufá, že tak pomůže sobě a Olivii udělat další krok k tomu, aby se oba posunuli dál. Jaymee poskytne Asherovi moudrou radu ohledně jeho řeči s JJ, ale zapomíná dávat pozor sama na sebe. Jordan a Layla se mezitím poprvé pohádají kvůli něčemu, co ani jeden z nich nepředvídal.

  23.1.2023
  42 minut
 • S05E09: Feel It in the Air

  S05E09: Feel It in the Air

  Když do města dorazí vichry Santa Any, zdá se, že Billyho teorie, že jsou zlým znamením, se potvrzují, když čelí mnoha zádrhelům. Spencer přesvědčí váhavého spojence, aby řekl pravdu, ale to se neobejde bez následků. Jordan musí skrývat spoustu tajemství a jedno nechtěně vyzradí. Olivia hodlá jít ve svém životě dál a uvědomí si něco nečekaného. Skye mezitím poskytne Patience pomoc se sociálními médii, čímž dojde ke změně v dynamice mezi Coop a Skye.

  30.1.2023
  42 minut
 • S05E10: O.P.P.

  S05E10: O.P.P.

  6.2.2023
 • S05E11: Time

  S05E11: Time

  13.2.2023

Stav překladu

Epizoda S05E09: Feel It in the Air

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

Určitě víte, že na podzim došlo ke změně vlastnictví na stanici The CW, čímž došlo v loňské sezóně na ukončování spoustu jejích seriálů. Některé bouři přečkaly, avšak žádný seriál neměl jisté, že přežije i aktuální sezónu. Nyní už ale víme, že All American bude šťastlivcem.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama