Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

marecek8

Ešte raz budem počuť v tomto seriáli niečo o duši a už sa asi vážne neudržím a viac to nezapnem. Nebola to vyslovene tragédia, len tieto hovadiny ten seriál celkovo podkopávajú. A teraz ešte aj dve epizódy po sebe. Keby tak mali gule prísť s nejakým poriadnym príbehom, ale nie, dokola by len zachraňovali niekoho dušu. Normálne nám všetkým trhajú žily z toho, že Felicity chcela urobiť rozumnú vec, no je mi jasné, že pánom sa to nepáčilo. :D Veď im sa nikdy nič nepáči… aha, teda až do momentu keď niekoho zastrelia, vtedy je to už OK. :D Ja som tak mal rád Diggla napríklad, ale teraz tak trošku čakám, či Adrian nechce prísť po neho…

#4062 červený gumáky
4.5.2017 | 0:24:09
červený gumáky

#4061 marecek8: tak to se radsi nedivej na dnesni epizodu :D :D :D

4.5.2017 | 2:55:38
Rubi

Díl jsem ještě neviděla, ale vzhledem k hodnocení se evidentně jedná o díl, který se mi bude moc a moc líbit. Už možná jenom z pomyšlení že pár lidem zde při zhlédnutí vyhřezly sami vnitřnosti :D

#4065 Stardos
4.5.2017 | 15:22:29
Cvani

A kedy akože môžem poprosiť o titulky k 19. časti??? A k 20.? Prečo už nepíšete odhadovaný čas do preloženia? Budú do konca 5. série?

4.5.2017 | 15:40:16
Stardos

#4063 Rubi: Stále se divím, že si mnozí zde stále nepodřezali žíly vzhledem k výlevům, které zde píšou snad každý týden

#4066 Rubi
4.5.2017 | 19:50:01
Rubi

#4065 Stardos: zbytečně to hrotí … naštěstí v diskuzích u Flashe se ještě pořád dá docela slušně diskutovat a spekulovat jak asi bude další vývoj seriálu … tady se řeší pořád jenom Oliver a Felicity a přitom celá serie je super a má úplně skvělýho záporáka

#4067 marecek8
4.5.2017 | 22:44:11
marecek8

#4066 Rubi: Veď práve. Záporák je skvelý, ale čo z toho, keď sú ostatné postavy mimo? :D Ja som s touto sériou tiež spokojný, Prometheus je konečne záporák, ktorý sa kvalitou môže rovnať Sladovi. Len by nezaškodilo do scenára dodať gule aj ostatným zúčastneným, pretože niekedy je to s nimi na nervy, čo melú za nezmysly.

#4068 Rubi
4.5.2017 | 23:10:17
Rubi

#4067 marecek8: tak série má hodně dílů, nějakou tu omáčku okolo tam přidat musí a stokrát omílaný kecy, to je jasný vzorec pro vyplnění dílů :D

#4070 marecek8
5.5.2017 | 17:00:53
Baltik

Díl mě bavil :) Podobný jako v Dr.House s06e16.

5.5.2017 | 19:51:20
marecek8

#4068 Rubi: No veď mne je to jasné, ale dá sa to robiť aj inak. Nič by sa nestalo, ak by tie epizódy aj ubrali. Potom by ani tie scenáre nemuseli „vygrcať“ za 10 minút na kolene tri hodiny pred natáčaním, pretože tak to niekedy pôsobí. :D Prípadne idú, že Ctrl + c / Ctrl + v z minulých scenárov a je to.

#4072 červený gumáky
6.5.2017 | 18:29:33
Rubi

Ale byl to docela vtipný díl … Felicity – „Tady jde o to co William představuje. Curtis -"Jo, Olivera majícího sex s jinou ženou“ Felicity – Ne, ale díky za názorný připomenutí :D

6.5.2017 | 20:41:21
červený gumáky

#4070 marecek8: vem si, ze ten serial je nataceny pro americke publikum a tam tyhle keci miluji.

7.5.2017 | 14:37:39
Marty22

Pro ty, kdo stále čekají na titulky odsud, se asi nedočkají do konce serie. Na topserialy.sk jsou díly ihned a během jednoho dne dodaný i s titulkamy, online.

10.5.2017 | 14:28:15
Baltik

Není nad torrentových 720p :)

#4075 dovahkiin
10.5.2017 | 14:40:35
dovahkiin

#4074 Baltik: zatknou tě a pujdeš do šatlavy

10.5.2017 | 23:28:57
Hed94

Mám takovej dotaz… Možná jsem něco přehlédl, ale v dnešním díle Prometheus prohlásil… že ho nemuže Oliver porazit, protože je učila stejná učitelka…

Může mit někdo vysvětlit co je to za blbost ? Pochopil bych to, kdyby tohle byla 1. sezona, ale po tolika letech ? Zvlášt po třetí sezoně, kdy dostal s timhle výcvikem nafrak od Ras Al Ghula a ten ho pak učil jak bojovat líp ? :D

#4077 Majky1423
11.5.2017 | 14:13:38
Majky1423

#4076 Hed94: Ja osobne uz tomuto nevenujem velku pozornost…v jednej serii porazi Ras Al Ghula a hned v dalsej mu natrieska nejaky random gangstrik z ulice co cvicil karate doma pred telkou z videokazety. V tomto su proste strasne mimo a nechapem ze im to vobec dovoli rozum natocit ale co uz…

Diel celkom fajn…bolo mi divne, ze by to bolo cele nakoniec take jednoduche ale po poslednom zabere nam hadam este nieco Prometheus ukaze

11.5.2017 | 18:01:02
Bizzy

Dyť v minulém díle se setkal s jeho synem, takže pravděpodobně musel něco s ním provést. A pravděpodobně se dostane před rozhodnutí Adrian vs William. Jinak ten souboj byl myslím celkem trapný a opravdu po tolika letech výcviku a učení dostává celkem na zadek, ale abych jenom nehanil. Thea byla milé zpestření, i když tam byla jenom takovou mluvicí vložkou. Hezky se na ni dívá :-D. A z flashbacku taky zajímavé, ale bylo mi hned jasné, že na tom ostrově ještě chvilku pobude, protože neměl vůbec vousy na to, aby ho přijeli zachránit za 48 hodin.

#4079 Stardos #4080 Stardos
11.5.2017 | 19:49:29
Stardos

#4078 Bizzy: Jestli jsem dobře pochopil, tak Anatoly dal Oliverovi batoh s něčím. A řekl, že mu to pomůže tohle v tom,aby vypadal, že na ostrově trávil nějaký čas, neboť holičství na ostrově asi není :D

#4083 Rubi
11.5.2017 | 20:05:48
Stardos

#4078 Bizzy: A taky on za těch 48h prostě odjede, má to být právě ta loď, která ho zachránila. On o ni před záchranou věděl, jen měl upozornit signálem

11.5.2017 | 20:07:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama