Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Baltik

Já bych tipl s03e10. V té trilogii co se Oliver léčil penicilovým čajem a následně po vzájemném rozhovoru, kde to nedopadlo moc dobře pro Olivera :D To se zrovna kritika Laurel přenesla na Felicity a veze seto s ní až doposud.

18.10.2017 | 19:59:31
totti

#4140 Rubi: Skôr odvtedy čo sa zmenila z celkom zábavnej postavy na uplakanú a otravnú. Ale aj jej vzťah s Oliverom, ktorý bol vynútený fanúšikmi je jedným z dôvodov.

18.10.2017 | 21:56:10
Stardos

#4139 totti: Já nemyslel od první epizody první série, myslel jsem teď v první epizodě šesté série ;) Nebo teď klidně i ve druhé.

#4147 totti
20.10.2017 | 22:52:26
Xegiie

chápu to dobře že Oliver už nechce být Arrow, že to předá ? v tom případě to dopadne tak, že Diggla někdo těžce zraní/zabije a on se vrátí. Děj už je nudný a předvídatelný, postavy už nemají co nabídnout, je čas to po tété sezóně zabalit. Fakt že jediné co se tu řeší je Felicity, jestli je otravná nebo ne a nebo od kdy, mluví za vše, seriál skončil

#4145 Rubi
21.10.2017 | 16:19:56
Rubi

#4144 Xegiie: ne, chápeš to blbě, Oliver rozhodně GA zůstane i nadále a John bude normálně žít, seriál neskončil, to jenom my diváci máme blbý kecy :D

#4148 Xegiie
21.10.2017 | 16:44:54
lukas14

jj cele to je ako keby som to uz videl, napady skoncili cele to je predvidatelne a opakujuce sa!

22.10.2017 | 22:25:32
totti

#4143 Stardos: Oproti posledným sériam je to posun k lepšiemu, ale ťažko súdiť podľa prvých dvoch dielov, keď je pred nami celá séria.

24.10.2017 | 11:56:19
Xegiie

#4145 Rubi: takže serial je fajn jen se to nikomu nelibi, chapu

24.10.2017 | 22:24:08
Stardos

Já mám pocit, že z té agentky mají vplánu udělat Questiona

28.10.2017 | 11:58:12
Kometa

Budou titulky? :)

2.11.2017 | 15:53:11
Baltik

Tak jsem vzal od konkurence, čekání bylo dost.

3.11.2017 | 20:39:47
Punisher bude trestať

To sa ešte vysiela?

5.11.2017 | 9:24:42
Sirajs

Seru na kokoty z Edny, by jsme na titulky měli čekat měsíc ne, ať se jdou bodnout ubožáci.

7.11.2017 | 13:59:11
Bengoro

ahojte,ty joo tak jsem prohledal google a titulky nikde :(

8.11.2017 | 17:33:13
mmiriboy

Prekladateľom zrejme zdochol pes! :D :D :D

8.11.2017 | 19:12:48
klobasnik

Mohli by dať aj tie tyulky už :)

8.11.2017 | 21:01:35
Duffy151

Tak titulky budou ale až v pondělí, nechápu proč až za tak dlouho to je snad poprví co čekám skoro 2 tejdny na titulky hrůza! na ednu už prdim dávno ohledně titulků k serialům. trvá to tu dýl než třeba na tvguru.cz kde jsou obvykle titulky den po vydání dalšího dílu. ale na tento díl Arrow budou titulky až bohužel v pondělí píšou všude na stránkách s titulky což opravdu nechápu!..

8.11.2017 | 21:22:37
CastielAngelow

Felicity by se nemusela chovat jako kompletní nána co má v hlavě piliny. Vždycky je ze všeho hrozně překvapená. „Mr. Terrific“. Bože, nesnáším jeho ksicht. A ta maska. Džízis. To si rovnou mohl na ksicht dát ho*no. Nejvíc mě asi mrzí momentálně fakt, že se vždycky najde nějaký záporák, jeden. Ale když už se jako odchylujeme od té předlohy tady a tamhle, chtělo by to zase něco trochu víc. Merlyn, Deathstroke, Chase,… Poslední dobou se stejně dívám „dokola“ na díl, kde si pán propíchne Black Canary a ona lehce skape. Chybí mi tam Thea… Bože, proč jsou všechny postavy tak nesympatický. A proč už se Arrow nesvlíká…?! Původně to byl důvod proč jsem začal koukat! :D

8.11.2017 | 21:32:43
kapry

Titulky sice píšou, že mají být v ponděli ale to tam bylo už v pátek, což znamená, že už to mělo být tohle pondělí a ne to další

8.11.2017 | 21:42:58
mmiriboy

No! A to už zajtra bude odvysielaná ďalšia časť!!! Keď budú takto „prekladatelia“ pokračovať, tak sa im tie časy prekladu predĺžia tak, že poslednú časť z cz titulkami jesennej série si pozrieme až pri príležitosti odvysielania prvého dielu po „vianočno-novoročnej prestávke! Zvyčajne okolo februára! Akože je to smutné a pre "prekladateľov“ určite veľká hanba!

9.11.2017 | 5:54:16


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama