Arrow Stephen Amell by se chtěl k roli Green Arrowa ještě vrátit, ale jen na chvíli

Stephen Amell by se chtěl k roli Green Arrowa ještě vrátit, ale jen na chvíli

Stephen Amell by se chtěl k roli Green Arrowa ještě vrátit, ale jen na chvíli

Seriál Arrow je sice již nějakou dobu u konce, ale představitel hlavní postavy rád vzpomíná na jeho natáčení. Nedávno proto prohlásil, že by se k roli rád vrátil.

11 0
3.9.2021

Na začátku loňského roku jsme mohli vidět poslední epizody seriálu Arrow. I když seriál skončil především kvůli tomu, že si to přál herec Stephen Amell, sám představitel Olivera Queena nedávno prozradil, že by se k roli rád vrátil, ale jen na krátkou dobu. Dle jeho slov by si klidně zahrál v minisérii, ve které by tvůrci nějak oživili Green Arrowa.

„Přemýšlel jsem nad návratem Olivera Queena a řekl jsem si, že kdyby vznikla nějaká šesti nebo osmiepizodní minisérie, třeba na Netflixu, HBO Max nebo klidně na samotné CW, bylo by to super a rád bych si v ní zahrál,“ prohlásil nedávno Stephen Amell k možnému návratu Green Arrowa.


(Oliver Queen by se mohl vrátit, i když je už po smrti. Foto: CW, Zdroj: EW)

K tomu dodal následující: „Jednou jsem si volal s tvůrci a tohle jsem jim řekl. Konkrétně jsem jim pověděl to, že kdyby neměli do čeho píchnout nebo kdyby měli nějaké problémy s herci, jsem jim k dispozici. Ať mě klidně zapřáhnou, pokud budou chtít, protože já chci pracovat. Klidně ať vymyslí způsob, jak ještě využít Olivera Queena.“

Herec aktuálně září v hlavní roli seriálu Heels, který se začal vysílat letos na stanici Starz. Budoucnost tohoto projektu je prozatím nejistá, protože se k ní stanice prozatím nevyjádřila, nicméně je možné, že se brzy bude Amell věnovat pokračování.

Chtěli byste, aby se Oliver Queen ještě vrátil, nebo ho mají tvůrci už nechat být?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

František Lukeš

To já bych ho radši viděl v nějakém crossoveru…tam by to šlo… Třeba nas tvůrci překvapí

4.9.2021 | 6:03:44
Basim

Jestli mu nato kývnou tak už nejsou vážně v pořádku jednou zemře a bude se zase oživovat i když ukončili jeho seriál. Navíc už ten jeho Heels ztrácí šťávu, proto wrestling je jako hra, kdyby to byl seriál o MMA tak by měl větší potencionál. Lidé co dokoukali osm sérií arrowa, tak ví.

#3 Wyrmberg Kring
4.9.2021 | 17:56:51
Wyrmberg Kring

#2 Basim: Ad „už nejsou vážně v pořádku jednou zemře a bude se zase oživovat“ Welcome in DC Universe! :D

#4 Basim
5.9.2021 | 10:39:08
Basim

#3 Wyrmberg Kring: Tohle se v jeho seriálu stalo ve třetí sérii jak ho Rash All Ghul probodl do srdce a hodil ho ze skály. Já řekl wtf to mě tak strašně zaskočilo, to bylo něco.

6.9.2021 | 21:57:38
CANARY&ICEQUEEN

Kdyby se objevil jako nějakej duchovní průvodce Barryho, tak možná, ale myslím si že jako Olivera Queena by ho už oživovat neměly.

12.9.2021 | 21:25:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás