Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Kara Fowdy

Kara Fowdy

Zástupkyně ředitele na Garfieldské střední.

Sezóny 1
2018 - 2018

Kara Fowdy pracuje jako zástupkyně ředitele na Garfieldské střední škole. Studentům jde vždy vstříc a snaží se jim pomoct s jakýmkoliv problémem. Přátelský vztah udržuje také s Jeffersonem, do kterého se tajně zakoukala. Omezuje ji však Jeffersonova pravomoc a rozhodnutí rady. Po objevu, kdy Jeffersonovi do auta nastrčili drogy, usilovala o povýšení, což jí vyšlo a získala dozor nad celou školou.

Povýšení jí hrálo do karet kvůli druhé práci. Kara totiž pracuje pro ďábelskou tajnou organizaci ASA, která vytvořila speciální drogu Greenlight, která svým uživatelům dodá mimořádné schopnosti. Tuto drogu, na které se každý stane závislý po první zkoušce, podávala studentům a pozorovala na nich její účinky. Tyto informace předávala řediteli ASA, který tímto způsobem vytvářel metalidi. Její informátorská činnost však nebyla nikterak k prospěchu, když měla zjistit, kdo se skrývá pod maskou Black Lightninga.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama