Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Kiesha Henderson

Kiesha Henderson

Nejlepší kamarádka Jennifer.

Sezóny 1
2018 - 2018

Kiesha se seznámila s Jennifer už ve školce a od té doby je z nich nerozlučná dvojka. Společně chodí na Garfieldskou střední, kde se věnují poškolním aktivitám. O večerech se chodí bavit do klubů a vyhledávají nebezpečné věci. Někdy také chodí za školu s alkoholem v ruce.

Kiesha s Jennifer někdy zažívá opravdu zajímavá dobrodružství. Byla třeba svědkem útoku bandy holek na Jennifer, jenže ta se umí bránit jako bojovnice a odkráčela coby vítězka. Zajímavá příhoda se také stala, když šly s Kieashou vylepit plakáty. Ve chvíli, když Kiesha chtěla předvést, že je také odvážná a vyšplhala na nestabilní žebřík, tak jí podklouzla noha a letěla k zemi. Naštěstí se stihla rukou zachytit, jenže to v Jennifer vyvolalo schopnosti, které zdědila po svém otci a ani nevěděla, že je má.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama