Black Lightning
64/100 - 45×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

S01E07: Equinox: The Book of Fate

S01E07: Equinox: The Book of Fate

Black Lightning se stále pokouší utnout plány Tobiase Whalea, který si zpátky dobývá svou pověst a část Freelandu. Anissa si zvyká na spolupráci se svým tátou a na své nové já.

cz sk
7.3.2018
1 460 000
40 minut

Základní info:

Režie: Billy Woodruff
Scénář: Lamont Magee
Hrají: Cress Williams (Jefferson Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), Nafessa Williams (Anissa Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Inspector Bill Henderson), Edwina Findley Dickerson (Tori Whale), Charlbie Dean (Syonide),Will Catlett (Lala), Edwina Findley Dickerson (Tori), Tracey Bonner (Lawanda White), Eric Mendenhall (Joey Toledo), Amanda Davis (Joan Lincoln), …

Upoutávka k sedmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Jako co má znamenat ten konec :D

23.9.2018 | 17:42:38
dannymoro58

Bylo to zajímavé! :D

redaktor
30.3.2018 | 15:34:18
RagnarokCzD

Postavy se konečně přestali tvářit jako nejevětší borci a začali se tak chovat!

Hromada povedený akce, uvěřitelná zápletka, konspirace se dávaj do pohybu a ještě zajímavý lákadlo na další díly?

Sakra … už sem začínal věřit, že všechny seriály z tohohle univerza budu moct pohřbít bo když mě nebaví ani jeden, nemá smysl držet krok kvůli crossoverům … ale Black Lightning mě nakopnul přesně tam, kde mě ještě před pár sezonama držel Flash. :D

15.3.2018 | 21:59:51
Kothy

Super posun.

12.3.2018 | 23:10:58
Myrddin

Já myslím, že s Gambim se ještě dočkáme spousty překvapení, a hlavně že se teď Tobias bude chtít pomstít a nejspíš se s někým novým spojí. Jen doufám, že tam nebude moc crossoverů.

11.3.2018 | 19:58:41
Mohy

Paráda, to byl nářez, tolik zvratů v jednom si nechám líbit.

10.3.2018 | 14:55:25
Jonghost11

Tak tomuhle říkám solidní posun v příběhu! Ze začátku to bylo nic moc, ale konečně to dostalo nějaký spád, úroveň apod. Tobias je dost ambiciózní a chytrý zmetek! Jsem zvědav, jestli teď bude on velký kápo, nebo Gambi do toho ještě promluví, protože, co jsem pochopil, tak to Impérium, co ovládala Lady Eve, pomohl vytvořit i on. :D Jen tak dál. :)

9.3.2018 | 15:19:18
Lex Luthor

Nadpřirozeno v seriálu

7.3.2018 | 18:44:58

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama