Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Will

Will

Člen gangu Stovka, bratranec Laly.

Sezóny 1
2018 - 2018

Will se musí vypořádat s faktem, že je bez práce, zadlužený a navíc patří ke zločinecké organizaci, která jeho život nikterak nepomohla změnit k lepšímu. Mezi řadami má své postavení, a když dojde na gang Stovka, tak se pouští do plnění všech možných úkolů.

Jednoho večera, kdy byl v klubu gangu Stovky, tak se seznámil s Jennifer. Když se ji snažil sbalit, tak k němu přišla parta chlapů a sebrala ho i s jeho novou přítelkyní na kobereček. Jeho šéf, který je shodou okolností i jeho bratranec, Lala, mu dal poslední šanci napravit své chyby, protože mu dlužil peníze, které stále nevrátil. Během této promluvy ho Jennifer ponížila, a tak se jí chtěl pomstít.

Unesl ji společně s její sestrou Anissou a schoval je do motelu, kde je měl v plánu chladnokrevně zabít. Jeho plán mu však překazil Black Lightning, a když se to Lala dozvěděl, moc dní už mu nedával. Nakonec ho zastřelil v podzemním parkovišti.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama