Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Lady Eve

Lady Eve

Majitelka tamního pohřebního ústavu, nadřízená Tobiase Whalea.

Sezóny 1
2018 - 2018

Lady Eve, celým jménem Evelyn Stillwater-Fergusonová, ve Freelandu funguje už řadu let. Svou kariéru rozjela s nástupem do tajné vládní organizace ASA, kde spolupracovala s Peterem Gambim, který ji učil, jak uspět a zneškodnit hrozbu. Peter se po odchodu z ASA s Lady Eve domluvil, že ho nikdy nekontaktuje a nechá rodinu Pierceů nedotčenou.

Evelyn se vypracovala na místo vůdkyně. Z ASA odešla a rozjela svůj vlastní byznys. Dlouhou dobu působila coby další nebezpečný padouch ve Freelandu. Její vztah s Tobiasem Whalem se dá popsat jako symbiotický. Musel ji poslouchat na slovo, jinak by přišel o své postavení. Lady Eve má totiž kontakty s podsvětím a styky se zkorumpovanými vůdci. Navíc je známá jako majitelka tamního pohřebního ústavu. Prezentuje se jako dokonalá profesionálka a manipulátorka.

Tobias se však jednoho dne rozhodne, že ji svrhne z trůnu potom, co mu několikrát vyhrožovala, že ho zabije. Na její vraždu povolal dva lidi s elektrickými zbraněmi, aby to vypadalo, že Lady Eve porazil Black Lightning. Tobias se posunul o další příčku a chybělo mu jenom zneškodnit organizaci ASA, aby mohl vládnout Freelandu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Frajerka

22.2.2021 | 16:17:33

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama