Black Lightning Lady Eve

Lady Eve

Lady Eve

Majitelka tamního pohřebního ústavu, nadřízená Tobiase Whalea.

Sezóny 1
2018 - 2018

Lady Eve, celým jménem Evelyn Stillwater-Fergusonová, ve Freelandu funguje už řadu let. Svou kariéru rozjela s nástupem do tajné vládní organizace ASA, kde spolupracovala s Peterem Gambim, který ji učil, jak uspět a zneškodnit hrozbu. Peter se po odchodu z ASA s Lady Eve domluvil, že ho nikdy nekontaktuje a nechá rodinu Pierceů nedotčenou.

Evelyn se vypracovala na místo vůdkyně. Z ASA odešla a rozjela svůj vlastní byznys. Dlouhou dobu působila coby další nebezpečný padouch ve Freelandu. Její vztah s Tobiasem Whalem se dá popsat jako symbiotický. Musel ji poslouchat na slovo, jinak by přišel o své postavení. Lady Eve má totiž kontakty s podsvětím a styky se zkorumpovanými vůdci. Navíc je známá jako majitelka tamního pohřebního ústavu. Prezentuje se jako dokonalá profesionálka a manipulátorka.


Tobias se však jednoho dne rozhodne, že ji svrhne z trůnu potom, co mu několikrát vyhrožovala, že ho zabije. Na její vraždu povolal dva lidi s elektrickými zbraněmi, aby to vypadalo, že Lady Eve porazil Black Lightning. Tobias se posunul o další příčku a chybělo mu jenom zneškodnit organizaci ASA, aby mohl vládnout Freelandu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Frajerka

22.2.2021 | 16:17:33

Stav překladu

Epizoda S04E04: The Book of Reconstruction: Chapter Four

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí první tři série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Reklama

Novinky z Freelandu

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Stanice CW opět rozšiřuje svou komiksovou stáj značky DC o spin-off, v němž se tvůrci stojící za Black Lightningem odkloní od freelandské komunity a s Painkillerem se vydají vstříc sólovému dobrodružství.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Hlídejte si nás