Black Lightning Tori Whale

Tori Whale

Tori Whale

Tobiasova mladší sestra.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tori Whale je Tobiasova mladší sestra, kterou se snažil ochraňovat před jejich násilným otcem, který je bil vždy, když měl příležitost a slušně se opil. To ovlivnilo jejich pohled na svět a rozhodli se, že se mu jednoho dne pomstí. Oba z domova utekli, svůj život si srovnali do latě, Tori se dokonce odstěhovala z Freelandu a žili spokojený život. Když byl jejich otec starý a litoval svých činů, oba se vrátili, aby svůj slib splnili. Tobias mu zlomil páteř, navždy ho paralyzoval a nechal na pospas osudu.

Tori společně s Tobiasem bere speciální sérum, díky kterému ani jeden nestárne. Tobias navíc nabyl nadlidské síly, kterou používá při ochraně své mladší sestry. Společně zvládnou překonat jakoukoliv překážku. Tori je navíc mistryní ve strategii. Umí s lidmi dobře manipulovat a získat si je na svou stranu.


Jednoho večera, kdy byla se svým bratrem v úkrytu Stovky, tak je napadl Black Lightning. Jedna z kulek, která měla být milosrdenstvím pro maskovaného hrdinu se odrazila od jeho elektrického štítu a zasáhla Tori, která na následky zranění vykrvácela.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E04: The Book of Reconstruction: Chapter Four

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí první tři série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Reklama

Novinky z Freelandu

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Stanice CW opět rozšiřuje svou komiksovou stáj značky DC o spin-off, v němž se tvůrci stojící za Black Lightningem odkloní od freelandské komunity a s Painkillerem se vydají vstříc sólovému dobrodružství.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Hlídejte si nás