Black Lightning Khalil Payne

Khalil Payne

Khalil Payne

Bývalý přítel Jennifer, společník Tobiase Whalea s přezdívkou Painkiller.

Sezóny 2
2018 - 2019

Khalil byl slavným atletem na Garfieldské střední. Jeho známky byly dokonalé, a proto mohl více cvičit, než se učit. Zakoukal se do ředitelovy nejmladší dcery, na kterou měl dobrý vliv. S Jennifer se dal dohromady a zažíval s ní první opravdovou lásku. Jednoho večera se rozhodli jít na protest do freelandských ulic, jenže během pochodu byl zastřelen kněz.

Kulka prošla skrz a zasáhla také Khalila, který stál za ním, přímo do míchy. Po příchodu do nemocnice se zjistilo, že Khalil už nikdy nebude moct chodit. Jeho kariéra a olympijský sen se navždy rozplynul a začal z toho vinit každého, kdo ho do této situace dostal, včetně Jennifer.


Tobias Whale se nabídl, že mu změní život a vrátí zpátky nohy, na což Khalil ihned přistoupil. Od Tobiase získal vylepšenou páteř a látku, díky které nabyl nadlidské síly a jeho tělo začalo vytvářet toxin, který ukládá do šipek, kterými dokáže paralyzovat své oběti. Khalilovi se začalo přezdívat Painkiller, druhý pobočník Tobiase Whalea a nemesis Black Lightninga.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

vul

21.8.2018 | 14:30:34

Stav překladu

Epizoda S03E05: The Book of Occupation: Chapter Five: Requiem for Tavon

cz1%
Odhadované dokončení 18.11. | 23:59


Překlad: @Kubc6a, @Myrddin
Korekce: @Myrddin

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Novinky z Freelandu

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Hlavní hvězda seriálu Black Lightning, herec Cress Williams, včera překvapila všechny diváky převratnou novinkou, která seriálu dodá nový rozměr. Black Lightning stane po boku maskovaných hrdinů, kteří jsou vlajkovou lodí stanice CW.

Reklama

Třetí série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny