Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Khalil Payne

Khalil Payne

Bývalý přítel Jennifer, společník Tobiase Whalea s přezdívkou Painkiller.

Sezóny 2
2018 - 2019

Khalil byl slavným atletem na Garfieldské střední. Jeho známky byly dokonalé, a proto mohl více cvičit, než se učit. Zakoukal se do ředitelovy nejmladší dcery, na kterou měl dobrý vliv. S Jennifer se dal dohromady a zažíval s ní první opravdovou lásku. Jednoho večera se rozhodli jít na protest do freelandských ulic, jenže během pochodu byl zastřelen kněz.

Kulka prošla skrz a zasáhla také Khalila, který stál za ním, přímo do míchy. Po příchodu do nemocnice se zjistilo, že Khalil už nikdy nebude moct chodit. Jeho kariéra a olympijský sen se navždy rozplynul a začal z toho vinit každého, kdo ho do této situace dostal, včetně Jennifer.

Tobias Whale se nabídl, že mu změní život a vrátí zpátky nohy, na což Khalil ihned přistoupil. Od Tobiase získal vylepšenou páteř a látku, díky které nabyl nadlidské síly a jeho tělo začalo vytvářet toxin, který ukládá do šipek, kterými dokáže paralyzovat své oběti. Khalilovi se začalo přezdívat Painkiller, druhý pobočník Tobiase Whalea a nemesis Black Lightninga.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Už je z něj frajer

21.4.2021 | 6:46:41
RagnarokCzD

Tady já fakt nevim …

  • Jako Khalil mě prostě jenom s*al … 20%
  • Jako Painkiller pod Tobiasem byl skvělej … 100%
  • Jako Painkiller upravenej vládou byl fajn, sice těžko hodnotit postavu jejímž určujícím rysem je že nemá vlastní osobnost, ale u něj mi to štymovalo … 80%
  • Jako Painkiller kterej dostal zpátky svoji osobnost a bojuje ve svym podvědomí sám se sebou … no nevim, jako koncept to byl dobrej, ale to provedení slabší … 50%
16.2.2021 | 11:39:08
DC Expert

Těším se na jeho seriál!

18.1.2021 | 23:30:28
Wolftalon

Asi nejlepší postava v celým seriálu IMHO, zbytek mě ani moc nezajímá, obzvlášť ve třetí sérii.

15.6.2020 | 22:50:15
Kothy

vul

21.8.2018 | 14:30:34

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama