Black Lightning
64/100 - 46×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

Latavius "Lala" Johnson

Latavius "Lala" Johnson

Člen gangu Stovka, Tattoo Man.

Sezóny 1
2018 - 2018

Latavius je podřízený Tobiase Whalea, který šéfuje gangu Stovka. Nad velkými akcemi, zátahy a členy dohlíží Lala. Zároveň je také vlastníkem klubu Stovka, ve kterém nejčastěji provádí své velké kšefty s drogami. Jeho bratranec Will mu však dlužil dlouhou dobu peníze, a to už dále nehodlal snášet. Zbil ho před jeho novou holkou, Jennifer, která se objevila v nesprávný čas na nesprávném místě.

Willovi však dal poslední šanci, při které Will unesl obě Jeffersonovy dcery a způsobil tak povstání Black Lightninga. Lala byl jeho selháním zklamán a zastřelil ho v podzemním parkovišti. Další večer narazil na ženu jménem Lawanda White, která se dožadovala spravedlnosti za svou dceru, kterou polapil jeden ze členů gangu. Lawandu však zastřelil a bohužel se mu nepovedlo po sobě zamést stopy, kvůli čehož se dostal za mříže, kde si ho vyhledal samotný Tobias. Ten byl jeho neúspěchem zklamán. Nechtěl po sobě zanechat žádné svědky, a proto Lalu uškrtil.

Aby ho pořádně potrestal, tak ho vzkřísil z mrtvých. Lalu ale začal navštěvovat každý, koho vlastníma rukama zabil. Po každé návštěvě se jejich podobizna objevila na jeho těle ve formě tetování. Začalo se mu přezdívat Tattoo Man, kterého Tobias mohl ovládat pouhými třemi slovy.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Už je zajímavý!

22.2.2021 | 16:18:17
RagnarokCzD

Tuctovej gangster, nudná a nezajímavá postava … popravdě nechápu proč tu ještě je. :-/

16.2.2021 | 11:32:55

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama