Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 92×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Podívejte se na trailer k druhé polovině třetí série

Podívejte se na trailer k druhé polovině třetí série

Druhou polovinu třetí série uvidíme už za deset dní a Netflix nám proto naservíroval nový trailer, na který se rozhodně podívejte.

6 0
3.6.2024

Z traileru jde vidět, že téměř celá rodina Bridgertonových je chystanou svatbou Colina a Penelope nadšena, až na Eloise. Ta začíná vyhrožovat, že prozradí kamarádčino tajemství. No a taky to vypadá, že Colin se nakonec přece jen dozví něco, co se mu na Penelope líbit nebude. Takže zbylé čtyři díly budou určitě opět napínavé a plné intrik, tajemství, ale i erotiky.

Těšíte se?

Zdroj: Netflix

Diskuze /1

ShadowKittyGirl

To vypadá podstatne lépe než první polovina ale uvidíme no

7.6.2024 | 14:43:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Fanoušci Penelope a Colina mohou být spokojeni. Právě okolo těchto postav se bude točit hlavní zápletka třetí série seriálu Bridgerton. Společnost Netflix to oznámila na svých internetových stránkách.

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama