Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Chance Perdomo dnes zahynul při nehodě

Chance Perdomo dnes zahynul při nehodě

Dnes zasáhla nejen fanoušky seriálů Chilling Adventures of Sabrina a Gen V smutná zpráva, neboť bylo oznámeno, že 27letý herec Chance Perdomo dnes zemřel při nehodě.

0 23
30.3.2024

Seriálový průmysl dnes zasáhla smutná zpráva, neboť bylo veřejnosti oznámeno, že herec Chance Perdomo, který se proslavil svými rolemi Ambrose SpellmanaChilling Adventures of Sabrina či Andreho Andersona v loňském seriálu Gen V, dnes zahynul při nehodě na své motorce. Podle informací nebyla účastníkem nehody žádná další osoba.

„Slavný“ Klub 27 se tak rozšiřuje o další známou osobnost, neboť Chanceovi bylo aktuálně 27 let. Jeho nejbližší vydali následující prohlášení:

Chanceovu vášeň pro umění a neukojitelnou chuť po životě jsme my všichni okolo něj moc dobře viděli a heho vřelost přetrvá v těch, na kterých mu záleželo nejvíce. Žádáme vás, abyste respektovali přání rodiny o soukromí, zatímco oplakávají ztrátu svého milovaného syna a bratra.

(Chanceovou poslední rolí je Andre ze seriálu Gen V. Foto: Amazon)

Chance se aktuálně připravoval na natáčení druhé série Gen V, která se měla začít natáčet v dubnu, a z důvodu jeho úmrtí byla produkce této řady pozastavena a odsunuta.

Zdroj: Deadline

Za naši redakci vyjadřujeme pozůstalým upřímnou soustrast.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama