Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Ambrose Spellman

Ambrose Spellman

Sabrinin bratranec, který musí žít se svým trestem.

Sezóny 4
2018 - 2020

Ambrose je Sabrinin zábavný a darebný bratranec, který byl kvůli jednomu svému činu potrestán a nemůže tak opustit márnici Spellmanových. To mu ale nezabrání v pomáhání své sestřence a poskytování cenných rad o čarodějnictví.

Základní informace:

  • Věk: ?
  • Druh: čaroděj
  • Status: živý
  • Povolání: zaměstnanec Spellmanovy márnice, prefekt na Akademii neviditelných u­mění

Rodinní příslušníci:

Ambrose je čaroděj, který se vyzná i v nekromancii. Ačkoliv pochází z Británie, tak nyní žije v americkém Greendale v domě svých tet, které zde provozují i márnici. Ambrose zde musí žít kvůli svému trestu, který byl na něj uvalen za to, že se společně s dalšími před 75 lety pokusil vyhodit do povětří Vatikán. On byl ale jediný, kdo byl zadržen. Nicméně neprozradil jména svých spolupachatelů, za což na něj bylo sesláno kouzlo, které mu znemožňovalo opustit márnici Spellmanových. Navíc mu bylo zakázáno, aby měl nějakého zvířecího průvodce.

Ambrose zde žije se svými tetami a sestřenicí Sabrinou. Jeho vlastní otec je už po smrti, neboť jej kdysi dávno zabili lovci čarodějnic. V následujících letech Ambrose vystřídal několik univerzit a dokonce napsal knihu básní, vše se ale změnilo, když se přidal ke stoupencům Aleistera Crowleyho a k jejich snaze zničit Vatikán.

Ambrose vypomáhá své sestřence, když jej potřebuje, dává jí rady a všichni jej v domě mají rádi, ale přesto se cítí osamělý a v depresích, což se snaží maskovat různými vtipy a sarkasmem. Ambrose je pansexuál, takže je přitahován k jakékoliv osobě.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
letoskar

Vtipnej, chytrej, sympatickej, skvěle poddaný v lgbt je nenucený škoda že neměl víc prostoru. Tahle postava je fakt supr. :)

22.1.2021 | 12:38:51
babuna1999

Ambrose je skvělá postava, výrazná a zábavná.

2.7.2020 | 22:13:18
fanta2pomeranc

V první řadě zbytečný, ve druhé řadě mnohem lepší, ve třetí řadě – spolu s Prudance – nejlepší postava.

25.1.2020 | 12:28:28
Car

Ambrose to je muj chlapec !!

29.4.2019 | 23:33:19
KaraSnowAllen

Mám ho ráda, vyniká a baví a líbí se mi s Prudence

13.4.2019 | 21:02:59
Tralery

Kdyby tam byl jediný LGBT charakter, tak by byl mnohem výraznější. – Příklad toho, jak naučný program o solidaritě pro diváky v podobě Susie Putnam z 80.let opět všechno táhne ke dnu.

13.4.2019 | 0:47:37
FValek

Ambrose mě hodně překvapil, protože jako support charakter je nepřekonatelný­. :O

11.4.2019 | 17:42:48
mar.st

Sympaťák

6.4.2019 | 19:34:08

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama