Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Hilda Spellman

Hilda Spellman

Sabrinina teta, která zastává roli pečující matky.

Sezóny 4
2018 - 2020

O Hildegardě, které všichni říkají Hilda, se říká, že je tou milejší a vstřícnější ze sester Spellmanových a je s ní větší zábava. Vyzná se v lektvarech, bylinkách a léčitelství a také ráda vaří.

Základní informace:

  • Věk:?
  • Druh: čarodějka
  • Status: živá (několikrát vzkříšená)
  • Povolání: spolumajitelka pohřebního ústavu, porodní asistentka, barista a prodavačka v Cerberově knihkupectví

Rodinní příslušníci:

Hilda žije v Greendale, kde společně se svou sestrou Hildou řídí v jejich domě pohřební ústav a márnici. S nimi zde žijí i Ambrose a Sabrina, kteří jsou potomci jejich zesnulých bratrů a Hilda se svou sestrou je mají na starost.

Hilda je oproti své sestře vstřícnější a milejší ke svému okolí. Myslí na city ostatních a snaží se ostatním pomáhat. Když ale chce, dokáže být i mstivá, zejména když někdo ohrožuje její rodinu nebo když ji její sestra zabije a následně vzkřísí, a to třeba i několikrát.

Ačkoliv Hilda zapsala své jméno do Knihy stvůr, přijdou jí občas praktiky Církve noci přehnané a raději se od nich distancuje. Dokonce to dojde tak daleko, že je z Církve noci exkomunikována. Proto si začne hledat práci v lidském světe a vybere si knihovnu/kavárnu patřící panu Cerberovi.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Rodinny typ stejně jako Zelda, pro Sabrina a Ambrose by udělala cokoliv. Rozhodně vlídnější než její sestra, ale Zeldu mám prostě radši.

2.7.2020 | 22:12:05
Car

vtipna, nebojacna, pro svou rodinu by se rozkrajela :-)

29.4.2019 | 23:34:00
oskarka

Hilda! Roztomilá, a přitom pragmatická. Má Sabrinu ráda celým srdcem.

26.4.2019 | 18:52:34
KaraSnowAllen

Rozkošně nebezpečná, srdečná, příjemná dáma, kterou prostě nejde nemilovat.

13.4.2019 | 21:01:15
Tralery

Skvělé obsazení. Celá Spellmanovic rodina by měla dostat víc prostoru.

13.4.2019 | 0:49:12
FValek

Hilda je super hodná a příjemná a přitom správně zkažená, nebojí se Vás zabít sušenkou, to je prostě úžasná kombinace. :D

11.4.2019 | 17:42:19

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama