Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Bajezid II.

Bajezid II.

Bajezid II.

Nejstarší syn a dědic Mehmeda II., vládce Osmanské říše.

Sezóny 2
2014 - 2015

Bajezid II. pochází z dynastie Osmanů, je nejstarším synem Mehmeda II., tudíž je budoucím vládcem Osmanské říše. V době seriálu Bajezid ještě nevládne, ale probíhají právě dohady, kdo bude vládnout, protože Bajezid není neoblíbenějším synem svého otce, což mu značně komplikuje situaci.

K Bajezidovi dorazí Lucrezia Donati, která se jej snaží přemluvit k míru s papežem, kterého by Bajezid rád dosáhl. Všechna mírová jednání skončí nezdarem, Bajezid je uvězněn, ale brzy se mu podaří navrátit do Osmanské říše.


Po zkušenostech v Římě se rozhodne, že zaútočí na toto bezbožné místo. Do Itálie se vydává v čele své armády a povzbuzuje své muže, kterým říká, že míří proti lidem, kteří nevyznávají pravého boha. Jeho flotila je však brzy pokořena, proto si myslíme, že je s Bajezidem ámen. Následně se však dozvíme, že výbuch své lodi přežil.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

typek

18.7.2014 | 19:48:57

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás