Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Carlo Medicejský

Carlo Medicejský

Carlo Medicejský

Levoboček Cosima Medicejského.

Sezóny 2
2014 - 2015

Carlo Medicejský je členem slavného florentského rodu, který si svůj původ ani nemůže užít, protože je černošským levobočkem Cosima Medicejského, již zesnulého florentského bankéře a vladaře.

Navenek tudíž Carlo nebyl znám, ale v útrobách hradu ve Florencii byl známý mezi služebnictvem. I proto Carlo zná všechny možné tajné cesty ve florentském sídle rodu Medici, protože je často používal.


Carlo se do Florencie vrací v době velkých nepokojů, aby pomohl Clarice Orsini řídit Florencii. Celou dobu je Carlo tajemným člověkem, který zřejmě něco skrývá, otázkou je, co to je.

Když se Carlo pozná s Leonardem da Vincim, tak v něm pozná někoho, kdo je mu velmi podobný – levoboček, nerespektovaný rodinou, který nemá žádné bohatství a žádný vliv. Leonardo si ho ihned oblíbí, ale brzy zjistí, že Carlo není tím, za kterého se vydává.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

18.7.2014 | 19:48:26

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás