Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 248×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Carlo Medicejský

Carlo Medicejský

Levoboček Cosima Medicejského.

Sezóny 2
2014 - 2015

Carlo Medicejský je členem slavného florentského rodu, který si svůj původ ani nemůže užít, protože je černošským levobočkem Cosima Medicejského, již zesnulého florentského bankéře a vladaře.

Navenek tudíž Carlo nebyl znám, ale v útrobách hradu ve Florencii byl známý mezi služebnictvem. I proto Carlo zná všechny možné tajné cesty ve florentském sídle rodu Medici, protože je často používal.

Carlo se do Florencie vrací v době velkých nepokojů, aby pomohl Clarice Orsini řídit Florencii. Celou dobu je Carlo tajemným člověkem, který zřejmě něco skrývá, otázkou je, co to je.

Když se Carlo pozná s Leonardem da Vincim, tak v něm pozná někoho, kdo je mu velmi podobný – levoboček, nerespektovaný rodinou, který nemá žádné bohatství a žádný vliv. Leonardo si ho ihned oblíbí, ale brzy zjistí, že Carlo není tím, za kterého se vydává.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

18.7.2014 | 19:48:26

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama