Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 247×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Franceschino de Pazzi

Franceschino de Pazzi

Zapřísáhlý nepřítel rodu Medici.

Sezóny 2
2013 - 2014

Franceschino de Pazzi pochází z rodu Pazziů, kteří mají své sídlo ve Florencii. Francesco nenávidí rod Medici a snaží se je za jakoukoliv cenu svrhnout. Je mu jedno, jak toho dosáhne, hlavní je, aby se to povedlo.

Francesco vymyslí plán na svrhnutí rodu Medici, když s Lorenzem Medicejským uzavře spojenectví. Spojenectví je jen na oko, protože se Francesco ve skutečnosti spolčil s Římem.

Na svou stranu si Francesco získal mnoho spojenců, proto si uvědomí, že rod Pazziů má konečně šanci zničit rod Medici.

Když by se jim to povedlo, získali by kontrolu nad celou Florencií, díky čemuž by Řím mohl ovládat toto město. Pazziové by zároveň vedli florentskou banku a stali by se skutečně bohatými muži, po čemž vždycky toužili.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Liss93

Doufala jsem ve vyhřeznutí střev při oběšení :D

6.9.2015 | 19:35:16
Dianka.DL

zmrd

27.6.2014 | 23:25:37

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama