Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 246×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Ima Kama

Ima Kama

Nejvyšší incká kněžna.

Sezóny 1
2014 - 2014

Ima Kama je nejvyšší kněžna Inků, což je klan domorodců v Jižní Americe. Ima vládne velkou mocí a mezi všemi místními domorodci na Machu Picchu je uznávanou osobností. Společně se svými druhy – knězi – vede incké bohoslužby a jiné obřady, které její národ praktikuje.

Jako Leonardo da Vinci či Girolamo Riario, tak i ona prahne po Knize listů, která by jejímu lidu přinesla spásu a vysvobození, proto se s těmito „zájemci“ o knihu spojí a začne s nimi po knize bádat. Ima se nejvíce sblíží s Leonardem, kterého zasvětí do svého světa a ukáže mu intriky a iluze, které její klan používá.

Ima však po Knize prahne natolik, že je schopna čehokoliv. Proto se již brzy obrátí proti Leonardovi a začne ho využívat k dosažení svého cíle. Leonardo však není žádným prosťáčkem, podaří se mu Imu obelstít a nalezne již zmiňovanou Knihu dřív, než ona.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka ;)

25.7.2014 | 18:37:22

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama