Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Ima Kama

Ima Kama

Ima Kama

Nejvyšší incká kněžna.

Sezóny 1
2014 - 2014

Ima Kama je nejvyšší kněžna Inků, což je klan domorodců v Jižní Americe. Ima vládne velkou mocí a mezi všemi místními domorodci na Machu Picchu je uznávanou osobností. Společně se svými druhy – knězi – vede incké bohoslužby a jiné obřady, které její národ praktikuje.

Jako Leonardo da Vinci či Girolamo Riario, tak i ona prahne po Knize listů, která by jejímu lidu přinesla spásu a vysvobození, proto se s těmito „zájemci“ o knihu spojí a začne s nimi po knize bádat. Ima se nejvíce sblíží s Leonardem, kterého zasvětí do svého světa a ukáže mu intriky a iluze, které její klan používá.


Ima však po Knize prahne natolik, že je schopna čehokoliv. Proto se již brzy obrátí proti Leonardovi a začne ho využívat k dosažení svého cíle. Leonardo však není žádným prosťáčkem, podaří se mu Imu obelstít a nalezne již zmiňovanou Knihu dřív, než ona.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka ;)

25.7.2014 | 18:37:22

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás