Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) Vlad III. Dracula

Vlad III. Dracula

Vlad III. Dracula

Syn draka, Vlad Napichovač, muž s neznámými schopnostmi.

Sezóny 2
2013 - 2015

Vlad III. Dracula je princem z Valašska. Kromě titulu prince nosí ještě jeden hlavní titul a to titul velmistra Dračího řádu. Někteří o něm tvrdí, že je samotným ďáblem, ale spíše to vypadá, že samotnému ďáblovi slouží.

Narodil se roku 1431 ve Valašském knížectví, ale brzy byl zajat osmanským vojskem. Vyrůstal po boku osmanského sultána, který jej vychoval. Právě zde poznal krutost, kterou pak sám vykonával ve svém knížectví, kde jako princ popravil přes neuvěřitelných 100 000 lidí.


V seriálu má Vlad Dracula tajemné schopnosti, které nám nejsou zcela odhaleny. Podle všeho je nesmrtelný, nevadí mu oheň a dokáže přežít jakoukoliv střelnou či bodnou ránu.

Jeho Dračí řád se skládá z malého počtu členů, kteří jsou však profesionálními bojovníky. Nosí na sobě speciální zbroj, která je takřka nezničitelná.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janey021

Skvelá postava! Najvtipnejšie momenty len vďaka nemu! :)

27.7.2016 | 22:42:40
Kothy

Neskutecny typek!

18.11.2015 | 22:34:02

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás