Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 247×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Vlad III. Dracula

Vlad III. Dracula

Syn draka, Vlad Napichovač, muž s neznámými schopnostmi.

Sezóny 2
2013 - 2015

Vlad III. Dracula je princem z Valašska. Kromě titulu prince nosí ještě jeden hlavní titul a to titul velmistra Dračího řádu. Někteří o něm tvrdí, že je samotným ďáblem, ale spíše to vypadá, že samotnému ďáblovi slouží.

Narodil se roku 1431 ve Valašském knížectví, ale brzy byl zajat osmanským vojskem. Vyrůstal po boku osmanského sultána, který jej vychoval. Právě zde poznal krutost, kterou pak sám vykonával ve svém knížectví, kde jako princ popravil přes neuvěřitelných 100 000 lidí.

V seriálu má Vlad Dracula tajemné schopnosti, které nám nejsou zcela odhaleny. Podle všeho je nesmrtelný, nevadí mu oheň a dokáže přežít jakoukoliv střelnou či bodnou ránu.

Jeho Dračí řád se skládá z malého počtu členů, kteří jsou však profesionálními bojovníky. Nosí na sobě speciální zbroj, která je takřka nezničitelná.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janey021

Skvelá postava! Najvtipnejšie momenty len vďaka nemu! :)

27.7.2016 | 22:42:40
Kothy

Neskutecny typek!

18.11.2015 | 22:34:02

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama