The Defenders Tvůrce Punishera řekl, proč se ve druhé řadě neobjevil Micro

Tvůrce Punishera řekl, proč se ve druhé řadě neobjevil Micro

Tvůrce Punishera řekl, proč se ve druhé řadě neobjevil Micro

David Lieberman byl důležitou součástí první řady seriálu The Punisher, nicméně ve druhé sérii se vůbec neobjevil. Proč tomu tak bylo?

14 2
5.2.2019

V první řadě seriálu The Punisher byl jednou z hlavních postav i David Lieberman, přezdívaný Micro, který měl velký podíl na hlavním příběhu. Nejvíce byl napojen na Franka, po kterém šli stejní lidé jako po něm. Micrův příběh se však na konci první série uzavřel. David se shledal se svou rodinou a už nikdo po něm nešel.

Vzhledem ke komiksové předloze je jeho absence ve druhé sérii poměrně velkým překvapením, protože právě Micro je jedním z nejbližších spojenců samozvance Punishera. Jeho nepřítomnost zaskočila i zahraniční novináře, kteří se proto obrátili přímo na tvůrce seriálu.


(Micro se neobjevil ve druhé sérii. Foto: Netflix)

„Micro je nejšťastnější doma u své rodiny, a proto jsme pro něj neměli moc zajímavého příběhu. Kdyby se však vrátil do akce a využíval své schopnosti, tak by se jednalo o postavu, pro kterou bychom se vrátili a prozkoumali ji,“ řekl tvůrce Steve Lightfoot.

Z tvůrcových dalších slov na téma Micra je poznat, že pokud by se seriál dočkal pokračování, tak bychom se zřejmě dočkali i Micra: „Sami víte, jak na to odpovím. Je pořád naživu a rád bych ho opět navštívil. Možná to tak vidím jen kvůli svému prohnilému srdci, ale přijde mi, že se pokusil o nový začátek se svou rodinou, ale kvůli tomu, co si prožil, mu to moc nevyšlo. Vždycky jsem si říkal, v jakém stavu bychom ho našli, kdyby se vrátil. Podle mě by byl někde naložený ve vaně s lahví whisky, kde by čekal na návrat Franka.“

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

tominotomino

Stejně, kdyby se objevil, tak bude mít na konci série nějaký neuzavřený příběh. A jelikož se další řady pravděpodobně nedočkáme, tak si aspoň můžeme myslet, že žije David poklidný život se svou rodinou (a má tak alespoň nějaká postava z Defenderů uzavřený příběh). :)

#2 God Carmen
webmaster
5.2.2019 | 18:36:38
God Carmen

#1 tominotomino: Podle mě všichni z Punishera ted mají uzavřenej přiběh…

#3 tromf1
5.2.2019 | 19:38:36
tromf1

#2 God Carmen: No, až na tú jeho „jednorázovku“. Prežila tú strelnú ranu alebo nie? :)

#4 Kometa
5.2.2019 | 21:21:44
Kometa

#3 tromf1: já věřil,že se k ní nakonec vrátí a bude v klidu :D Optimista no :D

5.2.2019 | 21:36:21
God of war

Co když netflix punishera neukončí. Jessica dostala také pokračování. A Luke Cage neměl dobrou sledovanost. A Iron Fist toho ukončili z důvodu že se jim nelíbil scénář na třetí řadu. Daredevil a punisher oba dva měli ve scénáři napsaného Kingpina tak proto může dostat zelenou.

#6 Xavik
6.2.2019 | 15:46:02
Xavik

#5 God of war: Ne, navíc meleš kraviny, který nejsou pravdivý.

admin
6.2.2019 | 17:23:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás